Olomouc – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 1:4 (kon.)
Přerov – Pardubice 4:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 3:5 (kon.)

Hradec právě vstřelil branku!
    Probíhají necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny a hostujícím hráčům se povedlo zaskórovat druhou branku.
    JAROSLAV PRÁŠEK, asistence: Adam BEZPALEC, Tomáš HORA
    Prášek J., Bezpalec A., Hora T., Mrázek V., Hrbek M., Hrdlička P.
    Kubík A., Postl O. I, Tomaník O., Hocelík L., Werner A., Dohnal J.

55:53
    Hra se na chvíli přesunula k Mrázkovi, to však dlouho nevydrželo a hosté už opět vyjíždí ke Kubíkovi.

52:06
    Hosté hrají opět v plném počtu.

50:06
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    David Pavič – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

49:04
    Milan Veselý – 2 min., podrážení.

48:25
    Domácí se vysvobodili a Postl už vyráží vstříc bráně hostů.

46:29

45:30
    Novotný střílí od modré čáry, na střelu ale stihl Kubík zareagovat.

44:32
    Vyloučení v týmu HC Litvínov:
    Matěj Hora – 2 min., držení.

43:40
    Cestou mu byl ale puk sebrán a hra se opět otočila.

43:35
    Dej získal puk a vyjíždí sám po levé straně mantinelu k Mrázkovi.

40:26
    Pod palbou je domácí bránkář Kubík, na to tihi zareagovat domácí hráči, kteří hru přesunuli k Mrázkovi.

40:01

Druhá třetina byla obrovský boj pro domácí i hosty, avšak tuto třetinu se nepovedlo ani jednomu z týmů vstřelit další gól.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Barbora Kaftanová

Branky a nahrávky: 9. O. Postl I (Vyhlídal) – 12. T. Hora (Hrdlička, Ma. Beneš), 57. Prášek (Bezpalec, T. Hora)

HC Litvínov: Kubík (Stránský) – Hocelík, Vyhlídal, Soušek, Re. Kubíček, Prokeš, Werner, M. Hora (A) – Peroutka, D. Horský, Dej (C) – Ducháček, Scafari, Hauptvogel – Višněvskij, O. Postl I, Dohnal – Bednařík, Tomaník.
    Trenér: Martin Tvrzník

Mountfield HK: Mrázek (Tuček) – Havlíček, Bezpalec, Hrbek, Mi. Veselý, Š. Černý, Pavič – T. Hora, Mi. Beneš, Matašovský (C) – V. Aschenbrenner, Hrdlička, Zámečník – Turena, Ma. Beneš, Vencl (A) – A. Novotný, Prášek.
    Trenér: Martin Vágner

Rozhodčí: Zubzanda, Glanc – Belko, Bertlík