Calgary – New Jersey 2:4 (kon.) | Dallas – Vegas 1:6 (kon.) | Buffalo – Montreal 2:3 (2:3 po s.n.)
Detroit – Ottawa 1:5 (kon.) | Toronto – Nashville 4:0 (kon.) | Washington – NY Rangers 4:0 (kon.)
NY Islanders – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.) | Colorado – Philadelphia 2:5 (kon.)
Seattle – Tampa 3:4 (po pr.) | Vancouver – Carolina 4:3 (kon.) | Columbus – Florida 2:5 (kon.)

3. Ilja Michejev (VAN) 1+1 (06:52:01)

Carolině se ve třetí třetině povedlo vyrovnat na 3:3, ale z gólu Noesena ze 43. minuty se radovali jen minutu a 19 sekund. Ve 44. minutě totiž vrátil Vancouver do těsného vedení Pettersson a domácí už dokázali tento náskok uhájit. Po vítězství 4:3 se může Vancouver radovat z posunu na druhé místo Západní konference. Na vedoucí Vegas aktuálně ztrácí čtyři body.

59:56
    Aho zpoza kruhů míjí branku soupeře a domácí vyhazují!

59:51
    Zadorov vyhodil puk o mantinel, ale dal mu příliš razance. Další zakázané uvolnění.

59:41
    Skjei se po buly dostal ke střele z nápřahu od modré čáry. Demko měl dobrý výhled a puk chytá.

59:36
    Nakonec v přetlačované uspěli domácí, kteří ale vyhazují podél mantinelu jen na zakázané uvolnění.

59:15
    O puk se hodně ztuha bojuje u mantinelu, je tam natisknuto hned šest hráčů obou týmů.

58:46
    Oddechový čas pro tým Carolina Hurricanes.

58:46
    Canucks vyhazují na zakázané uvolnění.

58:15
    Hosté se dokázali po ztrátě útočného pásma rychle vrátit před branku Vancouveru.

57:40
    Raanta odpelášil na střídačku, Carolina hraje vabank!

56:17
    Canucks se dostali do postavení mimo hru. Komerční pauza.

56:07
    Další odražený útok Caroliny, tentokrát se o to postaral Myers.

55:36
    A nakonec se Joshuovi povedlo vytlačit puk do středního pásma.

54:55
    Hurricanes se sice pohybují v útočném pásmu, ale Vancouver se snaží tlačit soupeře k mantinelu a nepustit ho do prostoru ke kombinaci.

53:53
    Nahození Caroliny končí v ochranné síti. Vhazovat se bude u modré čáry domácích.

53:29
    Kotouč je ve středním pásmu. Vancouver pokračuje v defenzivní hře, především nechce pustit soupeře do vyložené pozice.

52:54
    Demko si pohlídal prostor u pravé tyče a zakončení Nečase z ostrého úhlu krotí na své hrudi.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 7. Lafferty (E. Pettersson, Cole), 27. Michejev (E. Pettersson, Lafferty), 34. J. Miller (Boeser, Höglander), 44. E. Pettersson (Michejev, Hronek) – 28. Martinook (Fast, Slavin), 40. Skjei (Orlov, Bunting), 43. Noesen (Drury, Burns)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes (C), Hronek, Zadorov, T. Myers, Cole, Juulsen – Michejev, E. Pettersson (A), Lafferty – Höglander, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Blueger, Garland – Di Giuseppe, Aman, Kuzmenko.
    Trenér: Rick Tocchet

Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Slavin (A), Burns, Skjei, Pesce, Orlov, Chatfield – Bunting, S. Aho II, Jarvis – Teräväinen, J. Staal (C), Nečas – Martinook (A), Kotkaniemi, Fast – Lemieux, Drury, Noesen.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Rozhodčí: Luxmore, Syvret – Gawryletz, Brisebois

Diváci: 18586