Buffalo – Arizona 5:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:3 (po pr.) | Dallas – Detroit 6:3 (kon.)
Colorado – Calgary 6:5 (kon.)
Dallas Stars
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Detroit Red Wings
Úterý 12.12.2023, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný úterní den. (04:57:12)

3. Jason Robertson (DAL) – 1+1

I třetí třetina skončila výsledkem 2:1, a tak v celkovém součtu vítězí Dallas výsledkem 6:3. Red Wings i vzhledem k marodce neodehráli špatný duel a dokázali být vyrovnaným soupeřem.

59:18 Miro HEISKANEN - 6:3

59:18
    5/5
    Dallas právě vstřelil branku!
    O osudu utkání je definitivně rozhodnuto. MIRO HEISKANEN se trefuje do prázdné klece. Asistence: Sam Steel.
    Heiskanen M., Faksa R., Steel S., Suter R., Oettinger J.
    Fabbri R., Raymond L., Gostisbehere S., Veleno J., DeBrincat A.

58:49
    Oddechový čas pro tým Detroit Red Wings.

58:49
    Kane se provinil sekáním a je vyloučen. Přesilová hra Red Wings je u konce.

58:41
    Střelu Gostisbehera vyrazil Oettinger pouze před sebe, nikdo z hostů se k dorážce nedostal.

58:22
    Domácí se dokázali po vhazování osvobodit.

58:13
    Dallas hrál v šesti a čeká ho oslabení. Detroit má šanci tento duel ještě pořádně zdramatizovat.

58:10
    Domácí dostali kotouč do středního pásma, prázdnou branku ale následně trefit nedokázali.

57:43
    Po přihrávce Kanea střílel z levého kruhu Raymond, Oettinger dokázal kotouč vyrazit.

57:20
    Detroit zkouší hru bez brankáře.

56:14
    Sprong se pokoušel vystřelit zpoza branky, obrana Stars ale tento pokus zablokovala.

55:34
    Hosté vkládají všechny své síly do útoku, v obraně je hodně děr.

54:37
    Dadonov vystřelil z levého kruhu a Reimer nezakročil vůbec jistě, obrana mu ale pomohla.
    53:51 Joe PAVELSKI - 5:3

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 14. Heiskanen (J. Robertson, Benn), 20. Lindell (Steel, Hakanpää), 32. J. Robertson (Lindell, Hintz), 34. Duchene (Hanley, Seguin), 54. Pavelski (Hintz, Heiskanen), 60. Heiskanen (Steel) – 6. Sprong (Fabbri, Fischer), 34. Berggren (Gostisbehere, Määttä), 54. Veleno (DeBrincat, Gostisbehere)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, R. Suter, Hakanpää, Lindell (A), Hanley, Harley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Seguin (A), Duchene, Marchment – Dadonov, W. Johnston, Benn (C) – Cr. Smith, Faksa, Steel.
    Trenér: Peter DeBoer

Detroit Red Wings: Reimer (Lyon) – Seider, Walman, Petry, Chiarot (A), Gostisbehere, Määttä – P. Kane, Veleno, DeBrincat – Raymond, Copp (A), Fabbri – Berggren, Rasmussen, Sprong – Fischer, Czarnik, Aston-Reese.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Rooney, Markovic – Berg, McNamara

Diváci: 18 532