NY Rangers – Toronto 3:7 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 4:2 (kon.)
St. Louis – Detroit 4:6 (kon.) | Nashville – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Seattle – Florida 4:0 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:1 (kon.) | Vegas – Calgary 5:4 (po pr.) | Edmonton – Chicago 4:1 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Do dnešního zápasu žádný český ani slovenský hokejový zástupce nezasáhl.

1. Filip Forsberg (NSH) 1+1
    2. Juuse Saros (NSH) 38 zákroků, úspěšnost 95 %
    3. Gustav Nyquist (NSH) 1+0 (04:42:28)

Nastavený čas velice rychle skončil, když Nashville dokázal z první útočné akce skórovat a rozhodnout o tom, že druhý bod zůstane doma. Philadelphia mohla klidně vyhrát v základní hrací době, ovšem dnes doplatila na spalování šancí.

60:18 Filip FORSBERG - 3:2

60:18
    4/4
    Nashville právě vstřelil branku!
    Prodloužení trvalo zhruba třičtvrtě minuty. FILIP FORSBERG si s pukem pohrál v útočném pásmu a nakonec vystřelil z mezikruží, Ersson sice zasáhl, ale kotouč mu vypadl z výstroje, nejrychleji poté zareagoval zmíněný švédský střelec, jenž využil situace a kus černé gumy rychle doklepl do brány.
    Asistence: Roman Josi a Ryan O'Reilly.
    Forsberg F., Josi R., Saros J., O'Reilly R.
    Sanheim T., Konecny T., Couturier S., Ersson S.

60:01

Prvním dnešním zápasem, který po skončení základní hrací doby skončil nerozhodně, je tedy tento. Domácí byli v obraně velice laxní a soupeře nechali vyrovnat, až poté začali více bránit a hosté se už do žádné větší možnosti nedostali, ovšem ani Nashvillu se nepovedlo skórovat a na řadu tak přijde prodloužení.

60:00

59:52
    Ještě je tu jedno zakázané uvolnění a hra se stěhuje k bráně Philadelphie.

59:02
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

57:27
    Hosté vyrazili do přečíslení dva na jednoho, místo přihrávky přišla střela, kterou Saros vyrazil.

56:08
    Juuse Saros v poslední chvíli položil beton na led a vyrazil střelu protihráče zblízka. Díky tomu zabránil třetímu inkasovanému gólu.

54:03
    Samuel Ersson vyrazil ramenem puk, jenž směřoval do pravého horního rohu jeho brány.

52:54
    Cole Smith v dobré šanci přestřelil hostující bránu.

52:12
    Hosté byli pod tlakem, vyhodili ovšem tak, že se nepíská icing.

50:56
    Hosté ujeli ve dvou na jednoho, přihrávku před odkrytou bránu zblokoval jeden z hráčů Nashvillu.

50:20
    Skrumáž před bránou hostů, domácím se ale nepovedlo kotouč dostat do sítě.

48:45
    Domácí si mohli náskok vzít zpátky, tvrdá rána z dálky však byla zblokována obranou hostů.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 10. Nyquist (A. Carrier, F. Forsberg), 24. McCarron (L. Schenn, Co. Smith), 61. F. Forsberg (Josi, O'Reilly) – 40. Couturier (Farabee, Atkinson), 47. Sanheim (Konecny, Couturier)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, McDonagh (A), L. Schenn, Lauzon – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Novak, Sherwood – Sissons, Glass, Trenin – Pärssinen, McCarron, Co. Smith.
    Trenér: A. Brunette.

Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – Sanheim, York, Se. Walker, Seeler, Ristolainen, Zamula – Konecny, Couturier, Foerster – Atkinson, Laughton (A), Farabee – Brink, Frost, Tippett – Hathaway, Poehling, Deslauriers.
    Trenér: J. Tortorella.

Rozhodčí: Ch. Rooney, M. Markovic – J. Mahon, J. Fournier

Diváci: 17 159