NY Rangers – Toronto 3:7 (kon.) | Ottawa – Carolina 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 4:2 (kon.)
St. Louis – Detroit 4:6 (kon.) | Nashville – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Seattle – Florida 4:0 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:1 (kon.) | Vegas – Calgary 5:4 (po pr.) | Edmonton – Chicago 4:1 (kon.)
San Jose – Winnipeg 2:1 (kon.)
San Jose Sharks
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Winnipeg Jets
Středa 13.12.2023, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Skončilo nám utkání mezi San Jose a Winnipegem. Domácí se nakonec radují ze zisku dvou bodů, když svého soupeře přetlačili poměrem 2:1. V první třetině skóre otevřel Justin Bailey, na jehož trefu ale brzy odpověděl Brenden Dillon. Poté jsme si na gól museli počkat až do 56. minuty, kdy se trefil William Eklund v přesilovce.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (07:16:12)

59:32
    Mackenzie Blackwood zastavil rychlé a pohotové zakončení Marka Scheifeleho.

59:24
    Josh Morrissey chtěl něco vymyslet na modré čáře, ale kotouč mu přeskočil přes hokejku.

59:04
    Oddechový čas pro tým San Jose Sharks.

59:04
    Po teči se kotouč dostal mezi diváky, tudíž hru máme znovu přerušenou. Důležité pro domácí ale je, že ukrojili další sekundy.

58:45
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

58:45
    Hosté už hrají bez brankáře. Přes celé kluziště to bekhendem zkusil Mikael Granlund, který ale asi o dva metry svatyni netrefil.

58:28

57:56
    Skvělou práci v oslabení odvedl Hertl, který dostal kotouč alespoň do středního pásma.

57:35
    Winnipeg už znovu kombinuje v útočném pásmu. Zatím ale moc velký tlak nemá.

57:13
    Nikolaj Ehlers se dostal ke střele z pravého kruhu, tento pokus ale zastavili obránci domácích.

56:28
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
    Mike Hoffman – 2 min., hákování.

56:01
    Přesilovku si ale zahrají také hosté, kteří nyní mají ponechanou výhodu.
    55:09 William EKLUND - 2:1

55:09
    6/5
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Žraloci ale využili přesilovku a rázem vedou! Mikael Granlund poslal kotouč na pravý kruh, kde stál WILLIAM EKLUND, jehož projektil byl naprosto přesný, zapadl k tyči. 2:1. Asistence: Mikael Granlund a Anthony Duclair.
    Eklund W., Granlund M., Duclair A., Zetterlund F., Blackwood M., Hertl T.
    Gustafsson D., Appleton M., Brossoit L., Samberg D., Stanley L.

54:48
    Dvě obrovské šance na obou stranách! V oslabení se hosté dostali do přečíslení, ale Mason Appleton netrefil bránu. Vzápětí se přečíslení nevyvedlo ani domácím.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 10. Bailey (Hoffman, Rutta), 56. Eklund (Granlund, Duclair) – 17. Dillon

San Jose Sharks: Blackwood (Kähkönen) – Burroughs, Ferraro (A), Addison, Thrun, Rutta, Ochoťuk – Barabanov, Hertl (A), Eklund – Duclair, Granlund, Zetterlund – Hoffman, Sturm, Bailey – Zadina, Kunin, Labanc.
    Trenér: David Quinn

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg, Stanley – Vilardi, Scheifele (A), Ehlers – M. Barron, Naměstnikov, Perfetti – Appleton, Lowry (A), Niederreiter – Iafallo, D. Gustafsson.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: South, Syvret – Gawryletz, O'Quinn

Diváci: 13 142