HC MUNI – VUT Cavaliers Brno 3:0 (kon.) | Engineers Prague – Black Dogs Budweis 3:4 (kon.)
ČVUT Engineers Prague
3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Black Dogs Budweis
Středa 13.12.2023, 19:45 • Zimní stadion Hvězda (Praha 6) • Univerzitní liga ledního hokeje • 12. kolo

U ULLH se budu těšit zase příště, na počtenou. (21:55:52)

Black Dogs si pojistili první místo před delší pauzou. ČVUT v poslední třetině dokázalo ještě dát dvě branky a snížit, ale závěrečný tlak neměl takovou sílu. Dnešní dobré utkání sledovalo 123 diváků.

59:55
    Vhazování vyhrává hostující borec.

59:50
    Oddechový čas pro tým ČVUT Engineers Prague.

59:50
    Zbývá deset vtřetin do konce třetí třetiny. Odražený puk skončil v ochranné sítě. Vhazovat se bude v po levici Dvořáka. Buly bude velmi důležité.

59:40
    Kotouč až v pásmu domácích.

59:20
    Puk ve středním pásmu. Domácí již nemají tolik času.

59:00
    ČVUT odvolalo brankáře.

59:00
    Black Dogs mají puk ve své moci, a to daleko od své branky.

58:30
    Hosté jsou stále na puku, a to za vlastní brankou, ale Inženýři je ani nenapadají.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

58:00
    Budějovická obrana zkušeně hlídá puk. Teď jsou Black Dogs na puku v pásmu ČVUT.

57:30
    Pražané rozjíždí svůj útok od své branky. Čas rychle běží.

56:40
    Mann rychle rozehrál a poslal své hráče do útoku, ale Black Dogs dobře své soupeře vytlačují ze svého pásma.

56:10
    Januška se rozjel a projel po levém mantinelu a zkusil vystřelit, ale pokus šel hodně mimo.

56:00
    Hra plyne ve středním pásmu. Inženýrům utíká čas.

55:00
    Icing hostů.

54:45
    Další šance pro Black Dogs. Vavřík projel celé hřiště po lobu. Počkal si přetáhl puk z pravé strany na levou a hledal mezírku ve výstroji Manna, avšak ji nenašel.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 10. Routa (Dohnal, Kubata), 43. Staněk (Januška, Holaník), 53. Matějka (Vaňous) – 14. Masopust (Vavřík, Vochozka), 18. Krcho (Janoch), 24. Vavřík (Masopust, Vochozka), 41. Vochozka (Vavřík)

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Staněk, Raiterman (A), Gonda, Skorčík, Svach, Vobořil (C) – Kubata, Kučera, Vaňous, Routa (A), Matějka, Kleveta, Januška, Fabiánek, Hasil, Březina, Hynek, Holaník, Dohnal
    Trenér: Daniel Fuks

Black Dogs Budweis: Dvořák (Ludvík) – Kohout, Kubeš, Novák, Krtek, Svoboda (A) – Chocholousek, Rolínek, Masopust Matouš (C), Vochozka (A), Kaisler, Masopust Šimon, Hrůša, Janoch, Vavřík, Krcho, Přívozník
    Trenér: David Oulík

Rozhodčí: Hacaperka – Hlinka, Kubas