Boston – Pittsburgh 5:6 (kon.) | Montreal – Buffalo 1:6 (kon.) | NY Rangers – Chicago 4:1 (kon.)
Philadelphia – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Dallas – Colorado 4:5 (po pr.) | Minnesota – Tampa 1:4 (kon.)
Nashville – Calgary 3:6 (kon.) | St. Louis – Vancouver 2:1 (kon.) | Arizona – NY Islanders 1:5 (kon.)
Seattle – Ottawa 4:1 (kon.) | Vegas – Florida 1:4 (kon.) | Los Angeles – Detroit 3:4 (0:2 po s.n.)

Adam Růžička (CGY) – 0+0, 0 účast, 1 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 09:49
    Martin Pospíšil (CGY) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 11:23

1. Blake Coleman (CGY) 1+1
    2. Rasmus Andersson (CGY) 1+1
    3. Filip Forsberg (NSH) 1+0 (05:00:59)

Statistiky
    Střely na bránu: 33 – 40 | Přesilová hra: 0/1 – 1/4 | Trestné minuty: 13 – 4

Hokejisté Nashvillu podlehli na domácím ledě Calgary výsledkem 3:6. Hosté tak získali důležité dva body a přiblížili se postupovým příčkám do play-off.

Zápas odstartoval šestigólovou kanonádou v první třetině. V ní domácí dvakrát snížili na rozdíl jednoho zásahu, ale do kabin se šlo za stavu 2:4 z jejich pohledu. Ve druhé části měly oba celky své příležitosti, ovšem skóre se měnilo až v poslední sekundě, kdy se trefil Noah Hanifin. Pro závěrečnou část už zůstala na lavičce brankářská jednička Predátorů Juuse Saros, jehož nahradil Kevin Lankinen. Ten ve 43. minutě sledoval, jak jeho protějšek Daniel Vladař pouští nenápadné nahození Michaela McCarrona ze středního pásma. V 55. minutě však chyboval i finský gólman, který vyjel za branku pro puk, tam o něj ale přišel a Jegor Šarangovič měl už snadnou úlohu. O chvíli později byl navíc na 5 + do konce utkání vyloučen domácí Tomasino, jenž u mantinelu dohrál obránce Calgary Gilberta.

59:31
    Predátoři jsou v plném počtu.

59:01
    Je tu poslední minuta a 30 sekund do konce hostující přesilovky.

58:45
    Od modré čáry střílel Noah Hanifin. Lankinen se otáčel za sebe, ale puk zůstal někde pod jeho betony.

58:02
    Po rychlém ťukesu a nahrávce Anderssona přestřelil z pravé strany Jegor Šarangovič.

57:17
    Nyní se hosté usadili v pásmu. Střela Noaha Hanifina od modré čáry minula branku.

56:47
    Domácí nyní vyhodili a střídají.

56:22
    Hosté v přesilovce nikam nepospíchají. Už to chtějí hlavně v klidu dohrát.

55:58
    Domácí zaútočili v oslabení. Treninovi však přejel do útočného pásma spoluhráč. Pískán ofsajd.

54:30
    Tak Philip Tomasino dostává trest na 5 minut + do konce utkání! Kouč Nashvillu Andrew Brunette nebyl s tímto rozhodnutím sudích vůbec spokojen. Pro domácí je to v podstatě ztráta jakýchkoliv nadějí na zvrat.

54:30
    Gilbert odjel z ledu v doprovodu spoluhráčů. Dobré znamení, že do akce nemusela nosítka. Rozhodčí ještě zkoumají zákrok na videu.

54:30
    Velmi nepříjemná situace pro hostujícího Dennis Gilberta. Toho krátce po odehrání kotouče trefil u mantinelu Philip Tomasino. Obránce Flames následně padl na mantinel nohama napřed, ale při dopadu se zřejmě udeřil hlavou o led, protože po střetu zůstal bezvládně ležet. Hodně nešťastné, ale ze stran Tomasina spíše čistý hit.
    54:04 Jegor ŠARANGOVIČ - 3:6

54:04
    6/6
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté vedou o tři góly a jsou blízko vítězství! Brankář Lankinen si vyjel za branku pro puk. Zřejmě mu ale nikdo nekřikl, že má za zády napadajícího Eliase Lindholma. Ten tak gólmana Predátorů o kotouč obral a předložil ho JEGOROVI ŠARANGOVIČOVI, který to měl už snadné – 3:6. Asistence: Elias Lindholm.
    Šarangovič J., Tanev C., Huberdeau J., Šarangovič J., Hanifin N., Vladař D.
    Forsberg F., Nyquist G., McDonagh R., Lankinen K., Josi R., O'Reilly R.

53:43
    To byl velký nápor Nashvillu! Po poslední střele Ryana McDonagha srazil puk do ochranné sítě Hanifin.

53:16
    Dvě rány Danteho Fabbra. První byla zablokována. Druhou vyrazil Vladař ramenem. Poté pálil také McDonagh, který trefil bránícího hráče.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. F. Forsberg (O'Reilly, Nyquist), 16. Sissons (Fabbro, Josi), 43. McCarron (Tomasino, Novak) – 5. Zary (Šarangovič, R. Andersson), 6. Coleman (Backlund), 8. Kadri, 19. R. Andersson (Zary), 40. Hanifin (Mangiapane, Coleman), 55. Šarangovič (E. Lindholm)

Nashville Predators: Saros (41. Lankinen) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Lauzon, L. Schenn, McDonagh (A) – Nyquist, O'Reilly, F. Forsberg – Evangelista, Novak, Co. Smith – Sherwood, Sissons (A), Pärssinen – Tomasino, McCarron, Trenin.
    Trenér: Andrew Brunette

Calgary Flames: Vladař (Markström) – C. Tanev, Hanifin, R. Andersson (A), Gilbert, Weegar, DeSimone – Šarangovič, E. Lindholm, Huberdeau (A) – Pospíšil, Kadri, Zary – Coleman, Backlund (C), Mangiapane – Dubé, Ružička, Greer.
    Trenér: Ryan Huska

Rozhodčí: Hebert, L'Ecuyer – O'Quinn, McNamara

Diváci: 17 203