Vítkovice – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 2:3 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 05.01.2024, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

Konec zápasu. (20:34:43)

64:57
    4/4
    Dukla právě vstřelila branku!

Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se prosazuje MATĚJ VOVSÍK a ukončuje tento zápas. Asistence: Ilarion Kuprijanov, Maxim Burkov.
    Vovsík M., Kuprijanov I., Burkov M., Cinka D.
    Volas P., Šilar T., Sikora P., Král J.

64:52
    Pokus Vovsíka od modré čáry končí u připraveného Krále.

64:43

63:36
    Hosté mohli zakončovat do odkryté části klece, to by ale kotouč museli zasáhnout.

62:43
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
    Adam Ošmera – 2 min., podrážení.

62:10
    Oceláři mají v prodloužení více ze hry, zatím ale rozhodující branku nevytěžili.

60:44
    Kozlík zakončoval po přihrávce Sikory, střela mu ale nesedla ideálně.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 20:25.

60:00

59:19
    Přihrávka Sikory na Kozlíka nebyla přesná, hosté otáčí hru.

56:49
    Bartoš to zkusil z mezikruží , Cinka měl u sebe betony včas.

55:51
    6/6

Hosté čtyři minuty před koncem třetí třetiny srovnávají na 2:2. Oceláři propadli ve středním pásmu a přesnou střelou se pak prezentoval MAXIM BURKOV. Asistence: Jonáš Jungwirth, Ilarion Kuprijanov.
    Burkov M., Jungwirth Jo., Kuprijanov I., Vovsík M., Löffler D., Cinka D.
    Holub D., Volas P., Šilar T., Sikora P., Kozlík M., Král J.

55:22
    Jeletz pálil od modré čáry o mnoho výše než bylo potřeba.

54:39
    Kuprijanov si navedl puk mezi kruhy, ranou z tohoto prostoru pak ale nechal vyniknout třineckého Krále.

53:30
    Šilar zakončoval z prostoru před brankou, nemířil ale přesně.

53:28

51:28
    Cinka se vytáhl dobrým zákrokem a udržel svůj tým na jednobrankové ztrátě.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 35. Kozlík (Šilar, Sikora), 46. Šilar (Kozlík, Sikora) – 12. Modl (Nosek, Vandas), 56. Burkov (Jo. Jungwirth, Kuprijanov), 65. Vovsík (Kuprijanov, Burkov)

HC Oceláři Třinec: J. Král (Skácel) – Buják (A), Ošmera, Volas, D. Holub, Andrle (A), A. Horváth – Kozlík, Sikora, Šilar – Gerych, Šutý (C), Spěváček – Lysak, Pánek, Bartoš – Blaha, Mikula.
    Trenér: René Mucha

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Vovsík, Löffler, Vildomec, Topol, Jeletz, Vandas – Nosek, Peš, Burkov – Rauš, Kudrna, Niederhafner – R. Váňa, Modl, Báťa – Kuprijanov, Jo. Jungwirth, Klapica.
    Trenér: Petr Svoboda

Rozhodčí: Vaněk, Koziol – Konvička, Klimek