Buffalo – Seattle 2:5 (kon.) | Tampa – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Toronto – San Jose 7:1 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:5 (kon.) | St. Louis – Florida 1:5 (kon.)
Winnipeg – Columbus 5:0 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:2 (kon.) | Arizona – Boston 4:3 (po pr.)
Calgary – Ottawa 6:3 (kon.)
Winnipeg Jets
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Středa 10.01.2024, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

Z dnešního utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou. Mějte se fajn a hezký den. (04:42:21)

3. Brenden Dillon (WPG) 1+0

Utkání je za námi. Winnipeg se i v této třetině dvakrát prosadil. Nejprve se ve 44. minutě podruhé v zápase trefil Perfetti, který využil špatné rozehrávky hostů a prosadil se střelou z pravého kruhu. V 50. minutě pak zvýšil náskok Vilardi, který dostal nahrávku k pravé tyči od Lowryho a doklepl kotouč do odkryté branky. Columbus žádnou ze svých šancí v této třetině a ani v tomto utkání nevyužil, protože dnes nedokázal překonat skvělého Hellebuycka v domácí brance, který si tak připisuje druhé čisté konto v sezóně. Winnipeg se tak může radovat z dalšího vítězství, naopak Columbus tentokrát musí zkousnout porážku. Dnes může litovat hlavně koncovky, ve které nebyl efektivní.

58:33
    Hellebuyck má kotouč v lapačce po střele Johnsona a bude se znovu vhazovat před jeho brankou.

58:22
    Puk přeletěl plexisklo a skončil mezi diváky. Vhazuje se před Hellebuyckem.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08
    Fantilli poslal pokus od levého mantinelu, ale Hellebuyck s touhle střelou neměl problém a schoval puk pod lapačku. Vhazování před jeho brankou.

56:36
    Střelu Morrisseyho přizvedl hokejkou Marčenko do ochranné sítě a vhazovat se bude před Tarasovem.

55:57
    Puk na střídačce hostů. Buly ve středním pásmu.

55:11
    Puk skončil mimo ledovou plochu. Hra je přerušena a po komerční pauze se bude znovu pokračovat vhazováním ve středním pásmu.

54:10
    Columbus rozjíždí další útočnou akci zpoza vlastní branky.

53:08
    Jeden z domácích hráčů pálil zápěstím, ale Tarasov si jeho pokus našel a přerušil hru. Buly před jeho brankou.

52:30
    Hellebuyck nyní vyrazil ránu jednoho z hráčů Columbusu, která šla z pravého kruhu a vyrazil puk betonem do rohu.

50:40
    Ofsajd Winnipegu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
    49:29 Gabriel VILARDI - 5:0

49:29
    6/5
    Winnipeg právě vstřelil branku! Winnipeg využívá bleskově přesilovku a zvyšuje skóre. Po krásné kombinaci v útočném pásmu našel kapitán Lowry nahrávkou od levé tyčky GABRIELA VILARDIHO, který stál u protější tyčky a neměl problém zamést puk do odkryté branky. Asistence: Adam Lowry a Cole Perfetti.
    Vilardi G., Lowry A., Perfetti C., Ehlers N., Hellebuyck C., Morrissey J.
    Sillinger C., Provorov I., Danforth J., Tarasov D., Gudbranson E.

49:13
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
    Emil Bemström – 2 min., vysoká hůl.

49:13
    Po nahrávce Jonssona Fjällbyho dorážel před brankou Toninato, ale Tarasov zasáhl a puk ve své výstroji. Buly před jeho brankou.

Mateo

Branky a nahrávky: 4. Dillon (Ehlers, Scheifele), 31. Perfetti (Samberg, Schmidt), 35. Morrissey (Lowry), 44. Perfetti, 50. Vilardi (Lowry, Perfetti)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg – Vilardi, Scheifele, Ehlers – Iafallo, Naměstnikov, Perfetti – Appleton, Lowry (C), Niederreiter – Jonsson Fjällby, Toninato, M. Barron.
    Trenér: Rick Bowness

Columbus Blue Jackets: Tarasov (S. Martin) – Severson, A. Boqvist, Provorov, Jiříček, Bean, Gudbranson (A) – J. Gaudreau (A), Fantilli, Danforth – Činachov, Sillinger, Marčenko – K. Johnson, Roslovic, Bemström – Texier, Voronkov, Olivier.
    Trenér: Pascal Vincent

Rozhodčí: Halkidis, McCauley – Knorr, Toomey