Buffalo – Seattle 2:5 (kon.) | Tampa – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Toronto – San Jose 7:1 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 2:5 (kon.) | Nashville – Anaheim 3:5 (kon.) | St. Louis – Florida 1:5 (kon.)
Winnipeg – Columbus 5:0 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:2 (kon.) | Arizona – Boston 4:3 (po pr.)
Calgary – Ottawa 6:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Edmonton Oilers
Středa 10.01.2024, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

Edmonto vyhrává tento zápas díky dobré druhé třetině, ve které získal vedení. Domácím nepomohla ani hra bez brankáře v závěru utkání. (05:16:21)

59:00
    Začala poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:46
    Philipp Kurashev se dostal ke střele, kterou dokázal zblokovat jeden z obránců.

58:19
    Vhazovat se bude před brankou Oilers.

57:50
    Lukas Reichel z dobré pozice minul branku, nechybělo moc jeho pokusu.

57:43
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:27
    Kevin Korchinski vyslal nebezpečnou ránu na branku soupeře, ale gólman Oilers byl připravený.

55:31
    Colin Blackwell se propracoval do dobré šance, ale jeho pokus kryje brankář.

54:12
    Stuart Skinner kryje střelecký pokus soupeře, nyní neuspěl Ryan Donato.

54:00
    Sledovali jsme sérii několika dobrých domácích šancí, ale brankář Stuart Skinner vytáhl velmi dobré zákroky.

53:36
    Jen těžko se domácí celek dostává do zakončení.

52:54
    Mnoho šancí k vidění není, hostující celek kontroluje hru a míří za výhrou v tomto duelu.

50:54
    Sledujeme klidnější pasáž hry, dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Edmonton drží náskok.

49:22
    Stuart Skinner si dokázal poradit s dobrou střelou soupeře, zakončoval Jason Dickinson.

49:14
    Ryan Donato pálil, a pak Stuart Skinner ukryl kotouč do rukavice.

48:33
    Mattias Janmark se v při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale jehor ána míří vedle.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Dickinson – 9. Draisaitl (R. McLeod, Nurse), 22. McDavid (Ekholm, Foegele)

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – A. Vlasic, Megna, Tinordi, Murphy, Korchinski, Zajcev – R. Pitlick, Kurashev, T. Raddysh – Blackwell, Dickinson, Joe. Anderson – Reichel, Entwistle, Guttman – Katchouk, Sanford, Donato.
    Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Nurse, Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins, McDavid, Hyman – R. McLeod, Draisaitl, Foegele – E. Kane, Ryan, C. Brown – Erne, Hamblin, Janmark.

Diváci: 19 756