Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Liberec – Tábor 5:0 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 4:5 (0:2 po s.n.) | Přerov – Vítkovice 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 11.01.2024, 15:00 • Winning Group Arena • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Ve třetí třetině již došlo pouze k úpravě skóre, o kterou se postaral Jan Uřičář. Kometa tak poráží na domácím ledě zlínské Berany 4:2. (17:07:22)

59:58
    Mikel ještě zkusil vystřelit od modré, střela branku minula.

59:27
    Tvrdá střela Holby mířila na betony brněnského gólmana.

58:54
    Střelu na bránu Hradil vyrazil a dostal tak puk z obranné třetiny.

58:43
    Hosté to zkouší bez brankáře! Hradil měl plné ruce práce, nakonec puk přikryl.

57:40
    Matěj Holba dostal nabito na modrou, puk netrefil.

Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

57:25
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    David Štulo – 2 min., nedovolené bránění.

57:05
    Kometa kombinuje za brankou soupeře.

56:39
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Dalibor Doležal – 2 min., vysoká hůl.

56:33
    Šulla se dostal k puku ve středním pásmu, jeho pokus o zavezení puku do útočné třetiny brzdí ofsajd.

55:52
    Dobřecký vypíchl puk hostujícímu týmu a dostal se k puku, spoluhráče před brankou však nenašel.

55:38
    Zlín dostává Kometu pod tlak, brzdí jej opět ofsajd.

55:04
    Matyáš Pluskal vyslal tvrdou střelu na Hradila, ten zasáhl svojí hokejkou.

54:34
    Nebezpečnou střelu z pravého kruhu Hradil vyrazil betonem.

54:05
    Nepřesná přihrávka vyhnala domácí z útočného pásma.

Berenika Ducháčková

Branky a nahrávky: 4. Brabenec (Kerbler, Panasenko), 18. Hartl (Kubín, Štulo), 30. Hartl (Kubín, Štulo), 40. Stibůrek (Šebela, Čajka) – 24. Pečner (Mikel, Holba), 42. Uřičář (Kočica, Doležal)

HC Kometa Brno: Hradil (V. Král) – Vyhlídal (A), Polák, Panasenko, M. Mátl (C), J. Veselý, Krämer – Štulo (A), Kubín, Hartl – Kerbler, Brabenec, Dobřecký – Šebela, Stibůrek, Šulla – Prchal, Čajka.
    Trenér: Jan Zachrla

Berani Zlín: Šimšálek (Zábojník) – Mi. Sedláček, T. Schmied, Frömel, J. Kubečka, Mikel, Mořkovský, Uřičář (A) – Holba, Nesrsta, Kočica – Venený, Pluskal, Doležal – Kos (C), Matula, V. Pravda – Pečner.
    Trenér: Lubomír Vosátko

Rozhodčí: Pavel – Hanzlík, Frais