Vyškov – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Příbram 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 3:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Opava 3:2 (po pr.)
Hronov – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Letňany – Tábor 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Šumperk 1:6 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 3:4 (0:2 po s.n.) | Kralupy n. Vltavou – Cheb 5:6 (po pr.) | Vrchlabí – Chomutov 0:2 (kon.)
Děčín – Řisuty 6:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
HC Kobra Praha
Sobota 13.01.2024, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Je rozhodnuto! Slovan postupuje do playoff skupiny A! V 55. minutě Bříška snížil, ale domácí Slovan minutu před koncem navýšil vedení Ladislav Funk. (18:13:52)

59:30
    Hosté se snaží nyní o snížení, ale hraje se pouze v rohu kluziště. Tohle už Slovan zvládne!
    59:04 Ladislav FUNK - 4:1

59:04
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Hosté chybovali v rozehrávce a domácí se dostali do přečíslení, které vyřešili bravurně. LADISLAV FUNK dostal přihrávku před prázdnou branku. Asistence: Arťom Anosov, Jan Rudovský.

58:30
    Nyní je to boj o každý kousek ledu!

57:49

57:30
    Domácí vyhazují za Málka.

57:05
    Hosté se nyní usadili v pásmu a domácí obrana brání zuby nehty.

56:34
    A opět domácí vyhazují puk na druhou stranu kluziště.

56:20
    Domácí se osvobozují.

56:05
    Hosté začínají od své branky.

55:49
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem:
    Lukáš Sýkora – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

55:49
    A domácí se budou bránit další přesilové hře.
    54:28 Kamil BŘÍŠKA - 3:1

54:28
    Kobra právě vstřelila branku!
    KAMIL BŘÍŠKA se dostal za hostující obranu a prostřelil Stahla. Asistence: Dominik Šteiner.

54:15
    Domácí obrana má plné ruce práce, ale zatím hosty nepouští do větší šance.

53:52
    Bříškovo střela mimo.

53:28
    Šteinerova střela mimo.

Lukáš Kimmel

Branky a nahrávky: 5. Trefný (Bernat, M. Simon), 20. M. Simon (M. Dubský, Mareš), 24. Kloz (L. Sýkora, Rudovský), 60. Funk (Anosov, Rudovský) – 55. Bříška (Šteiner)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Klika) – Gottfried, Trefný (C), L. Sýkora, Funk (A), Amirov, Eklund, Hovsepjan, Mareš – M. Simon, Bernat, M. Dubský – Kloz, Anosov, Rudovský (A) – Huovinen, Berčík, M. Bláha II – Nedoma, Yailov, Špaček.
    Trenér: Miroslav Kanis

HC Kobra Praha: Málek (Ondrík) – Šteiner (A), Dráb, T. Duda, Pelant, Horáček – Nagy, Šťastný (C), Bříška (A) – F. Vlček, Petrák, Matuška – S. Tichý, M. Kvasnička, Míšek – L. Švec, Janča.
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Bertlík