Buffalo – Vancouver 0:1 (kon.) | Ottawa – San Jose 5:4 (kon.) | Florida – New Jersey 1:4 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Columbus – Seattle 4:7 (kon.) | Montreal – Edmonton 1:2 (po pr.)
Tampa – Anaheim 5:1 (kon.) | Toronto – Colorado 3:5 (kon.) | Detroit – Los Angeles 5:3 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 0:2 (kon.) | Chicago – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 0:6 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Boston 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 1:3 (kon.)
NY Rangers – Washington 2:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
Neděle 14.01.2024, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Přeji vám krásný zbytek dne a u NHL zase někdy příště. (03:53:16)

3. Sebastian Aho (CAR) 0+1

Máme za sebou velmi zajímavý zápas plný zvratů. První třetinu jasně hrála lépe Carolina, v těch dalších dvou třetinách už to tak jednoznačné nebylo. Pittsburghu se podařilo v poslední minutě srovnat a proto zápas rozhodlo až prodloužení, které lépe zvládli domácí.

61:41 Brett PESCE - 3:2

61:41
    4/4
    Carolina právě vstřelila branku!
    Teuvo Teräväinen zavezl puk do útočného pásma, kde poté u modré nechal za sebou puk BRETTU PESCEMU, který prostřelil Tristana Jarryho a Carolina tak vítězí po prodloužení 3:2. Asistence: Teräväinen, Jarvis
    Pesce B., Jarvis S., Raanta A., Teräväinen T.
    Jarry T., Guentzel J., Karlsson E., Malkin J.

61:01
    Carolina uklidňuje hru ve středním pásmu.

60:57
    Od modré čáry vypálil po kombinaci Kris Letang, jeho střela byla též zblokována a skončila v ochranné síti.

60:30
    CArolina ztrácí puk za bránou hostujících a do akce se tak dostává Pittsburgh,

60:01
    Vhazování vyhrála Carolina, která se hned pustila do útočního pásma, kde zkusil vystřelit z pravého kruhu Andrej Svečnikov, jeho střelu ale vyrazil hokejkou Sidney Crosby.

60:01

Třetí třetina skončila a viděli jsme srovnání Pittsburghu na 2:2. Uvidíme jestli tento zápas rozhodne prodloužení nebo až nájezdy.

60:00

59:51
    V této třetině už gól neuvidíme a rozhodne až prodloužení či nájezdy.
    59:08 Bryan RUST - 2:2

59:08
    6/6
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Erik Karlsson vystřelil od modré čáry, tuto střelu dokázal domácí brankář vyrazit, na dorážku BRYANA RUSTA ale nedosáhl a Pittsburgh tak vyrovnává minutu před koncem utkání. Asistence: Karlsson, Letang
    Rust B., Letang K., Guentzel J., Karlsson E., Malkin J., Crosby S.
    Burns B., Staal J., Raanta A., Svečnikov A., Slavin J., Teräväinen T.

58:35
    Pittsburgh hraje se šesti hráči v poli.

58:05
    Hra se přesouvá znovu od brankáře k brankáři, žádný z týmu nedokáže pobýt na puku delší dobu.

57:01
    Jesper Fast se snažil udržet útočné pásmo, přijeli k němu rovnou tři hráči Pittsburghu, proti kterým nedokázal odolat.

Nicol Burešová

Branky a nahrávky: 7. Pesce (S. Aho II), 10. Martinook (Chatfield), 62. Pesce (Teräväinen, Jarvis) – 47. Guentzel (Crosby, Rust), 60. Rust (E. Karlsson, Letang)

Carolina Hurricanes: Raanta (Perets) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, Orlov – Teräväinen, S. Aho II (A), Svečnikov – Noesen, Kotkaniemi, Bunting – Jarvis, J. Staal (C), Martinook – Fast, Drury, Lemieux.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Pittsburgh Penguins: Jarry (Nedeljkovic) – Letang (A), M. Pettersson, E. Karlsson, P. Joseph, Ruhwedel, Graves – Rakell, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), D. O'Connor – Puustinen, Eller, Zohorna – Carter, Acciari, Harkins.
    Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: St-Laurent, Pollock – Johnson, Deschamps

Diváci: 18 932