NY Rangers – Seattle 5:2 (kon.) | Ottawa – Colorado 4:7 (kon.) | Washington – Anaheim 2:0 (kon.)
Dallas – Los Angeles 5:1 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:2 (kon.) | Chicago – San Jose 2:1 (2:1 po s.n.)
Calgary – Arizona 3:2 (po pr.) | Edmonton – Toronto 4:2 (kon.)

Adam Ružička (CGY) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 9:19
    Martin Pospíšil (CGY) – 0+1, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 14:39

1. Nazem Kadri (CGY) 1+1
    2. Sean Durzi (ARI) 1+1
    3. Jegor Šarangovič (CGY) 1+0 (05:51:55)

Calgary sice prohrávalo s Arizonou 0:2, ale ve třetí třetině dokázalo skóre dotáhnout a v dramatickém prodloužení nakonec strhnout vítězství na svou stranu. O výhře Flames rozhodl v přesilovce Jegor Šarangovič, který se trefil pod horní tyč Ingramovy klece. Calgary zvítězilo počtvrté v řadě a potvrzuje kvalitní formu posledních dnů.

64:43 Jegor ŠARANGOVIČ - 3:2

64:43
    5/4
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Když už to vypadalo, že by se mohlo jít do nájezdů, rozhoduje zápas JEGOR ŠARANGOVIČ! Z pravého kruhu se trefuje pod horní tyč Ingramovy branky a utkání zakončuje! Asistence: Nazem Kadri, Elias Lindholm.
    Andersson R., Šarangovič J., Lindholm E., Vladař D., Kadri N.
    Kerfoot A., Dermott T., Ingram C., Stecher T.

63:38
    Další střela Kadriho, tentokrát Ingram přerušuje hru.

63:25
    Moser podle všeho strčil hokejku do střely, která už mířila za Ingrama! Kadri se trefil mezi betony, ale vítězný gól zatím nepřidává. Moser odpálil puk.

63:03
    Oddechový čas pro tým Calgary Flames.

63:03
    Hrubka Arizony! Na ledě bylo až moc hráčů a přichází trest.

62:50
    Domácí šli do přečíslení, Ingram však střelu z pravého kruhu srazil mimo branku.

62:36
    Cooley vyrazil do brejku za obranu Calgary, na Vladaře však nevyzrál! Ten jej vytěsnil za branku.

62:26
    Ingram měl puk v lapačce, rychle ale rozehrál.

62:08
    Vladař vykopává betonem zblokovanou střelu Guenthera a Calgary se zmocňuje puku.

61:47
    Nakonec střela přišla, ale nepřesná a jen do zadního mantinelu.

61:25
    Arizona dlouze kombinuje v útočném pásmu. Váhá ovšem se střelou.

60:42
    Domácí útok se pokusil zakončit Andersson, který ale orazítkoval jen Ingramův beton.

60:28
    Vladař vyrazil střelu z pravé strany jen před sebe, dorážka k jeho štěstí zamířila do zadního mantinelu.

60:01

60:00

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 49. Coleman (R. Andersson), 50. Kadri (Pospíšil), 65. Šarangovič (Kadri, E. Lindholm) – 29. Durzi (Schmaltz, Moser), 47. L. Cooley (Durzi, Keller)

Calgary Flames: Vladař (Wolf) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev (A), Oesterle, DeSimone – Dubé, E. Lindholm (A), Šarangovič – Coleman, Backlund (C), Mangiapane – Pospíšil, Kadri, Zary – Duehr, Ružička, Greer.
    Trenér: Ryan Huska

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Stecher, Kesselring, J. Brown – Keller (A), McBain, Schmaltz (A) – Maccelli, Kerfoot, Crouse (A) – L. Cooley, Bjugstad, Guenther – Zucker, O'Brien.
    Trenér: André Tourigny

Rozhodčí: Luxmore, Beach – Knorr, Apperson

Diváci: 17407