Liberec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 1:2 (kon.) | Třinec – Sparta 4:3 (po pr.)
HC Litvínov – Mountfield HK 0:5 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 2:5 (kon.) | Plzeň – Zlín 3:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 20.01.2024, 13:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

Oceláři nakonec vítězí v prodloužení. Z Třince je to z mé strany pro dnešek vše. Přeji všem krásný víkend. (15:17:42)

60:28
    4/4
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí se s tím nemazlili, na rozhodující úder jím stačilo pouhých 28 vteřin. Trojice Ocelářů to sehrála stylem tik-tak-tok. Na konci krásné kombinace zakončil situaci střelou do zcela odkryté branky MATĚJ KOZLÍK.
    Asistence: Šilař, Kurbaka
    Kozlík M., Šilar T., Kurbaka V., Král J.
    Vedral Š., Samson O., Bareš A., Krupička J.

60:01

Šedesát minut hry nám dneska k určení vítěze tohoto šlágru nestačilo. Je jasné, že Oceláři Spartu v tabulce dnes bodově nedoženou. Mohou se ale stále pokusit se k ní přiblížit.

60:00

59:48
    6/6
    Sparta právě vstřelila branku!
    Nakonec Sparta vyrovnává v samotném závěru. Už to vypadlo, že to domácí zvládnou, když se dostal před brankou puk na hůl OLIVERA SAMSONA. Ten střelou k tyčí posílá nejspíš zápas do prodloužení.
    Asistence: Bareš, Novák
    Samson O., Bareš A., Novák L., Hamršmíd J., Krupička J., David F.
    Král J., Holub D., Buják D., Mrtka R., Šilar T., Gerych R.

59:12
    Oceláři jsou v pěti.

58:38
    Šílař posílá puk alespoň do středního pásma.

58:04
    Domácím se podařilo vyhodit a vystřídat.

57:36
    Šutý blokuje tvrdou ránu od modré. Sparta ždímat svého soupeře.

57:10
    Sparta odvolává brankáře a zkusí to v šesti proti čtyřem.

56:09
    Po delší době zákrok Krále. Daníčkova střela ale způsobila jen přerušení hry. Nebezpečná nebyla ani trochu.

55:21
    Čas běží ve prospěch domácího celku, takřka vůbec se nepřerušuje. Spartě utíká čas jako voda.

54:06
    Domácí teď hrají převážně v útočném pásmu.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 3. Šilar (Gerych, Kozlík), 20. Šilar (Kozlík), 48. Gerych (Šutý, Spěváček), 61. Kozlík (Šilar, Kurbaka) – 28. Bareš (J. Červenka, Fábry), 37. Holeček (Samson, Culek), 60. Samson (Bareš, Novák)

HC Oceláři Třinec: J. Král (Heczko) – Buják (A), Kurbaka, D. Holub, R. Mrtka, Bláha – Kozlík, Šilar, Švančara – Gerych (A), Šutý (C), Spěváček – Rybnikár, Hebar, Mikula – Urbánek.
    Trenér: Mucha

HC Sparta Praha: Vedral (Kalista) – Höll, David, Culek, T. Bartoň, J. Červenka, Samson, Mack – Krupička, Fábry (C), Poláček – Daníček, Odehnal, Hamršmíd (A) – Novák, S. Pavlák, Bareš – Holeček.
    Trenér: Netík

Rozhodčí: Koziol, Šudoma – Gancarčík, Lainka