Vancouver – Toronto 6:4 (kon.) | Boston – Montreal 9:4 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:6 (kon.)
St. Louis – Washington 3:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:3 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 2:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:5 (kon.)

3. Warren Foegele (EDM) 0+1 (06:51:07)

Edmonton vítězí na ledě Calgary 3:1 a slaví historické třinácté vítězství v řadě! Podle údajů se jedná o rekord v počtu výher v řadě jakékoliv kanadské organizace v NHL. Oilers dalšího vítězství dosáhli dvěma brankami ve třetí třetině. Na 2:1 stanovil ve 42. minutě Sam Gagner a na konečných 3:1 uzavřel v poslední minutě do prázdné brány Zach Hyman.

59:25 Zach HYMAN - 1:3

59:25
    6/6
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Hyman vyhrál sprinterský souboj, dostal se s pukem na zadní mantinel a z pravé strany objel branku, aby následně zakončil k levé tyči! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins.
    Bouchard E., Ekholm M., Hyman Z., Skinner S., Nugent-Hopkins R., McDavid C.
    Andersson R., Huberdeau J., Šarangovič J., Lindholm E., Weegar M., Kadri N.

59:13
    Oddechový čas pro tým Calgary Flames.

59:13
    Zakázané uvolnění Edmontonu.

59:02
    První ránu Weegara zpoza levého kruhu zblokoval Hyman, druhá sjela Weegarovi do strany.

58:39
    Vladař je na střídačce. Edmonton rychle získal puk a o pár decimetrů míjí prázdnou bránu. Icing.

58:02
    A další výpad Edmontonu, tentokrát má český brankář puk v lapačce.

57:52
    Bleskový průnik Browna po levém křídle. Střela z levého kruhu se odráží od Vladaře před brankoviště.

57:40
    Coleman nebyl dostatečně rychlý a Mangiapane mu vjel do útočné pásma. Postavení mimo hru.

57:12
    Kane si vynutil na Vladařovi přerušení hry a vhazování v pásmu Calgary. Komerční pauza.

57:03
    Útok Calgary také nepřinesl střelu na branku. Hra se nyní přenáší ze strany na stranu.

56:09
    Nejlepší obranou je útok, čímž se nyní snaží hosté řídit. Nedostávají se ale při svých výpadech ke střelbě.

55:32
    Edmonton držel krátce útočné pásmo, ale rychle se zase musí vracet do obrany.

54:16
    Ryan vletěl do branky Vladaře a vyrazil ji z jejího postavení. Hramusí být přerušena.

53:50
    Tentokrát Oilers vyhodili tak, aby se nedopustili icingu.

53:36
    Oilers se dopustili dvakrát za sebou zakázaného uvolnění. V tuto chvíli se snaží bránit těsný náskok a neotevírají zbytečně hru.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 22. Weegar (Coleman) – 16. R. McLeod (Foegele, Desharnais), 42. Gagner (Holloway, Ceci), 60. Hyman (Nugent-Hopkins)

Calgary Flames: Vladař (Wolf) – R. Andersson, Weegar, Hanifin, C. Tanev (A), Gilbert, Oesterle – Huberdeau, E. Lindholm (A), Šarangovič – Zary, Kadri, Coronato – Mangiapane, Backlund (C), Coleman – Greer, Ružička, Klapka.
    Trenér: Ryan Huska

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Nurse (A), Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins (A), McDavid (C), Hyman – E. Kane, Draisaitl, Foegele – Janmark, R. McLeod, Ryan – Gagner, Holloway, C. Brown.
    Trenér: Kris Knoblauch

Rozhodčí: Hanson, Blandina – Murchison, O'Quinn

Diváci: 19289