Carolina – Minnesota 2:5 (kon.) | Detroit – Tampa 2:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 3:2 (po pr.)
Anaheim – NY Rangers 2:5 (kon.) | Seattle – Toronto 1:3 (kon.)

2. Adam Henrique (ANA) 2+0
    3. Alexis Lafrenière (NYR) 0+0 (05:23:23)

Dnešní utkání sledovalo 16 197 diváků.

Statistiky
    Střely na bránu: 18 – 33 | Přesilová hra: 0/3 – 2/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Hokejisté NY Rangers po dvou porážkách v řadě zabrali a v Anaheimu vítězí 5:2. Po první třetině přitom na soupeře dva góly ztráceli, když se v obou případech prosadil Adam Henrique a skóre 0:2 z jejich pohledu platilo ještě na začátku 38. minuty. Kontaktní gól zaznamenal v přesilové hře Vincent Trocheck. Možná klíčový moment duelu pak přišel ve 46. minutě, kdy McTavish skóroval, ovšem branka Kačerů byla odvolána po úspěšné hostující trenérské výzvě na ofsajd. V 51. minutě tak bylo vyrovnáno, když střelu Trouby dokázal pohotově tečovat nováček Will Cuylle. Obrat dokonal v přesilové hře Artěmij Panarin, který si při kombinaci vystačil se spoluhráčem Foxem. Pojistky pak v závěru přidali ještě Chris Kreider a do prázdné branky soupeře Jimmy Vesey.

59:24 Jimmy VESEY - 2:5

59:24
    6/6
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hotovo! Cam Fowler pod tlakem posunul zadovkou puk jen do míst, kde operoval JIMMY VESEY. Ten vystřelil z vlastní obranné modré na prázdnou branku soupeře a dokázal ji trefit. Je rozhodnuto – 2:5. Bez asistence.
    Vesey J., Kreider C., Fox A., Šesťorkin I., Miller K., Zibanejad M.
    Fowler C., Henrique A., Strome R., Terry T., Vatrano F., Carlsson L.

59:02
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Kačeři se nemohou nastěhovat do útočné třetiny a čas jim rychle utíká.

58:19
    Už ale opět zamířil na střídačku!

58:10
    Domácí se ve snaze vrátit rychle do pásma dopustili postavení mimo hru. Dostál se vrací do branky.

58:02
    Trocheck to udělal zkušeně. Puk jen posunul do útočné třetiny tak, aby nehrozilo zakázané uvolnění.

57:38
    Anaheim si vyžádal oddechový čas a zkusí to v šesti bez brankáře!
    56:07 Chris KREIDER - 2:4

56:07
    6/6
    Hosté z protiútoku přidávají čtvrtý gól! Po Šesťorkinově zákroku poslal Mika Zibanejad dopředu CHRISE KREIDERA. Ten najížděl na branku zleva. Jeho první zakončení vyrazil Dostál. Dorážku pak trefil hráč Rangers nečistě, ale to bylo nakonec štěstí. Kotouč totiž obloučkem zapadl za záda brankáře Ducks. Asistence: Mika Zibanejad.
    Kreider C., Trouba J., Kakko K., Šesťorkin I., Miller K., Zibanejad M.
    Dostál L., Henrique A., Hägg R., Terry T., Lundeström I., Lindström G.

56:00
    Střelu od modré čáry tečoval Troy Terry. Šesťorkin byl ale na místě.
    54:23 Artěmij PANARIN - 2:3

54:23
    6/5
    Hosté rychle využívají přesilovku a dokonávají obrat! Gól padl po krásné spolupráci Adama Foxe s ARTĚMIJEM PANARINEM. Panarin nejprve rozehrával akci z pravé strany. Nahrál na modrou Foxovi, ale pak přejel doleva. Fox si na to počkal, svého spoluhráče našel křížným pasem a Panarin z první překonal přesouvajícího se Dostála – 2:3. Asistence: Adam Fox a Chris Kreider.
    Panarin A., Fox A., Trocheck V., Kreider C., Šesťorkin I., Zibanejad M.
    Dostál L., Vaakanainen U., Gudas R., Henrique A., Vatrano F.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Henrique (Carlsson, Terry), 16. Henrique (Terry, Carlsson) – 38. Trocheck (Kreider, Fox), 51. Cuylle (Trouba, K. Miller), 55. Panarin (Fox, Kreider), 57. Kreider (Zibanejad), 60. Vesey

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Hägg, Fowler (A), Lindström, LaCombe, Gudas, Vaakanainen – Terry, Carlsson, Henrique (A) – R. Strome, McTavish, Vatrano – Leason, Lundeström, Silfverberg (A) – Groulx, Carrick, R. Johnston.
    Trenér: Greg Cronin

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox (A), R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, E. Gustafsson – Kakko, Zibanejad, Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin (A) – Wheeler, Brodzinski, Cuylle – Vesey, Bonino, Goodrow.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Markovic, MacDougall – Toomey, Pancich

Diváci: 16 197