Boston – Winnipeg 4:1 (kon.) | New Jersey – Vegas 6:5 (po pr.) | Nashville – Florida 1:4 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Vancouver – Chicago 2:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (0:2 po s.n.)

2. Curtis Lazar (NJD) 2+0
    3. Jonathan Marchessault (VGK) 2+1 (03:48:06)

62:36 Tyler TOFFOLI - 6:5

62:36
    4/4
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Zaslouženě vyhrává domácí celek, Vegas tento zápas nezvládlo a má pouze bod. Hattrick v prodloužení dokonal TYLER TOFFOLI. Asistence: Luke Hughes.
    Vaněček V., Hughes L., Bratt J., Toffoli T.
    Pietrangelo A., Howden B., Thompson L., Marchessault J.

61:57
    Luke Hughes z dobré pozice poslal kotouč nad branku.

61:23
    Prodloužení patří domácím, jsou aktivnější a vynutili si buly v útočném pásmu.

60:46
    Další šance domácích, znovu brankáři Vegas pomohla tyč.

60:20
    Jesper Bratt měl vekou šanci, ale trefil tyč. Na druhé straně Chandler Stephenson neuspěl.

60:01

Oba kluby mají bod, o další se bude hrát.

60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

57:25
    Vítek Vaněček dobře viděl na střelu soupeře, dokázal si poměrně snadno poradit.

55:26
    Timo Meier hlídkoval před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali poslat přihrávku.

54:15
    Mírnou střeleckou převahu mají domácí, ale nyní čekáme na nějakou velkou šanci.

53:47
    Erik Haula se znovu pokoušel dostat do šance, ale obrana Vegas si s jeho akcí dokázala poradit.

53:00
    Sedm minut hry zbývá do konce zápasu, více ze hry mají nyní hosté, ale nemohou se dostat do výraznější šance.

52:30
    Jonas Röndbjerg se výborně dokázal vrátit ke své brance, kde zblokoval střelecký pokus soupeře. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. Hischier (Meier, Bratt), 20. Lazar (Haula, Bastian), 22. Toffoli (Nemec, Bahl), 40. Toffoli (Mercer), 50. Lazar (Nemec, Bastian), 63. Toffoli (L. Hughes) – 7. Dorofejev (Stephenson, Stone), 28. Marchessault (N. Roy, Korczak), 30. Marchessault (Barbašev, N. Roy), 31. Stephenson (Stone, Martinez), 40. N. Roy (Marchessault)

New Jersey Devils: Vaněček (Daws) – Bahl, Nemec, L. Hughes, Marino, Foote, Hatakka – Meier, Hischier, Bratt – Toffoli, M. McLeod, Mercer – Lazar, Haula, Bastian – Willman, Tierney, Holtz.
    Vegas Golden Knights: L. Thompson (Saville) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Korczak, Hague, Whitecloud – Dorofejev, Stephenson, Stone – Barbašev, N. Roy, Marchessault – Cotter, Howden, Brisson – Röndbjerg, Froese, Kolesar.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Pochmara – Murray, Kelly

Diváci: 16 514