Boston – Winnipeg 4:1 (kon.) | New Jersey – Vegas 6:5 (po pr.) | Nashville – Florida 1:4 (kon.)
Arizona – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Vancouver – Chicago 2:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (0:2 po s.n.)

3. Andrej Kuzmenko (VAN) 0+2 (06:27:01)

Vancouver dohrál třetí třetinu precizně a nepustil v šesti hrající Chicago vůbec do tlaku. Domácí tak uhájili vítězství 2:0, když oba své góly dali v prvních sedmi minutách střetnutí. Canucks se tímto vítězstvím vrací do čela tabulky celé NHL, o jeden bod před Boston.

59:35
    Znovu je kotouč ve středním pásmu. Chicagu se nedaří vytvořit tlak na soupeře.

59:08
    Domácí dostali puk do středního pásma. Už to vypadá s Vancouverem dobře, čas se krátí.

58:27
    Mrázek je na střídačce, Chicago to zkouší v šesti!

58:10
    Byla z toho jen ztráta puku a průnik Millera do levého kruhu, odkud trefil rameno Mrázka.

57:52
    Až nyní získalo Chicago puk do držení. Rozehrávka ale trvá poměrně dlouho.

57:33
    Domácí šetří čas v útočném pásmu. Puk je u zadního mantinelu.

57:10
    Mrázek čelil v rychlém sledu dvěma střelám. Joshuův průnik k brankovišti odrazil betonem, Garlandův pokus z levé strany má v lapačce. Komerční pauza.

56:41
    Dlouhý pas k útočné modré dokázal Blueger protečovat, takže z toho nebude zakázané uvolnění.

56:01

55:49
    Další vyhození domácího týmu. Chicago díky několika dorážkám vystřelilo v této přesilovce pětkrát, ale stále neprolomilo gólové mlčení.

55:25
    Canucks se osvobodili a jdou po zásluze prostřídat.

54:45
    Už to vypadalo, že Demko neuhájí své brankoviště, Folignovu střelu totiž dost aktivně dorážel Kurashev, ale puk neprošel za brankovou čáru a nakonec se odráží k mantinelu.

54:18
    Miller rybičkou vyrazil puk do středního pásma.

54:01
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Teddy Blueger – 2 min., podrážení.

54:01
    Raddysh byl při přebruslení z levého kruhu mezi kruhy faulován.

53:28
    Megna tečoval nahození od modré čáry, puk končí v lapačce Demka, který měl trochu štěstí, že puk nezměnil směr o něco víc.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. P. Suter (Kuzmenko, Juulsen), 7. Q. Hughes (Michejev, Kuzmenko)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes (C), T. Myers, Zadorov, Hronek, Cole, Juulsen – E. Pettersson (A), J. Miller (A), Boeser – Michejev, P. Suter, Kuzmenko – Joshua, Blueger, Garland – Höglander, Aman, Lafferty.
    Trenér: Rick Tocchet

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – A. Vlasic, S. Jones (A), Korchinski, Megna, I. Phillips, Crevier – N. Foligno (A), Kurashev, T. Raddysh – Blackwell, Dickinson (A), Joe. Anderson – R. Pitlick, Entwistle, Donato – Katchouk, Sanford, Re. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Charron, Syvret – Murchison, O'Quinn

Diváci: 18714