Detroit – Philadelphia 3:0 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Boston 2:3 (po pr.)
Tampa – Arizona 6:3 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:3 (po pr.)
Minnesota – Nashville 2:3 (kon.) | Calgary – Columbus 2:5 (kon.) | Edmonton – Chicago 3:0 (kon.)

3. Lucas Raymond (DET) 0+2 (03:58:11)

Tři góly, které Detroit vsítil ve druhé třetině, nakonec rozhodly o osudu utkání. Philadelphii nepomohla ani výrazná střelecká převaha k tomu, aby utkání zdramatizovala. Red Wings po výhře 3:0 uštědřili soupeři čtvrtou porážku v řadě.

59:40
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
    Klim Kostin – 2 min., nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Garnet Hathaway – 2 min., nesportovní chování.

59:40
    Ještě se bude vylučovat. V pásmu domácích došlo po faulu Laughtona na Perrona k hromadné šarvátce. Laughton je potrestán za vražení na hrazení.

59:11
    Chybělo maličko! Hathaway si sjel před brankoviště a protečoval přihrávku od levého mantinelu mezi tyče. Jenže puk zastavila lapačka Lyona!

59:00
    Po několika nepřesných střelách se domácí rozhodli k vyhození přes všechny čáry na icing.

58:40
    Flyers jsou usazeni v útočném pásmu a snaží se alespoň o čestný úspěch.

58:11
    Postavení mimo hru hostujícího týmu. Vhazuje se ve středovém kruhu.

57:55
    A nic na tom nezměnila ani střela Poehlinga z pravého kruhu.

57:25
    Hathawayovo protečování prudké přihrávky přeci jen o poznání víc ohrozilo Lyona, který ale nadále drží čisté konto.

56:50
    Farabee vypálil švihem z levého kruhu, puk ale vyletěl příliš vysoko a přeletěl branku Detroitu.

56:19
    Raymond nahodil puk na Erssona od levého mantinelu, brankář Philadelphie nesvolil zákrokem k žádnému dorážení před brankovištěm.

56:01
    Couturierovi byla střela z pravého kruhu sražena do ochranné sítě. Ještě poslední reklamní přestávka.

54:54
    Gostisbehere vyzval přihrávkou do levého kruhu Fischera ke střele. Jeho pokus z otočky Ersson vyráží.

54:13
    Icing Detroitu.

53:55
    Larkin ve středním pásmu vybojoval puk, dostal se s ním až do levého kruhu, ale pak mu byla sražena přihrávka na střed sražena k zadnímu hrazení.

53:34
    Ofsajd zastavuje další útočné snažení hostů.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 22. Larkin (Raymond), 28. Seider (Raymond), 31. Copp (Rasmussen, Petry)

Detroit Red Wings: Lyon (Reimer) – Walman, Seider, Määttä, Petry, Gostisbehere, Holl – DeBrincat, Larkin (C), Raymond – Perron (A), Compher, Fabbri – Rasmussen, Copp (A), Fischer – Kostin, Veleno, Sprong.
    Trenér: Derek Lalonde

Philadelphia Flyers: Ersson (Petersen) – York, Sanheim, Drysdale, Zamula, Se. Walker, Seeler – Farabee, Frost, Atkinson – N. Cates, Couturier, Konecny – Foerster, Poehling, Lycksell – Deslauriers, Laughton (A), Hathaway.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Rooney, O'Rourke – Mahon, Suchánek

Diváci: 19515