Detroit – Philadelphia 3:0 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Boston 2:3 (po pr.)
Tampa – Arizona 6:3 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:2 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:3 (po pr.)
Minnesota – Nashville 2:3 (kon.) | Calgary – Columbus 2:5 (kon.) | Edmonton – Chicago 3:0 (kon.)
Minnesota Wild
2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
Nashville Predators
Pátek 26.01.2024, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

I když to před poslední částí nevypadalo zrovna nejlépe pro Nashville, tak Predators dokázali zápas otočit a nakonec ho vyhráli 3:2. Zapisují tak důležité body do tabulky, které jim můžou pomoct k postupu do play-off. (08:35:09)

59:55
    Poslední šance na srovnání pro Minnesotu, když se bude vhazovat před brankou Sarose.

59:15
    zakázané uvolnění Nashvillu a bude se vhazovat před brankářem Sarosem.

58:44
    Minnesota odvolává brankáře a hrají teď 6 na 5.

57:59
    Špatně vyřešená situace 3 na 1 pro Nashville, který mohl počtvrté v zápase skórovat, to jim však nevyšlo.

57:33
    Další ofsajd a vhazování se opakuje.

57:27
    Ofsajd Nyquista.

57:00
    Teď už však znovu aktivní Nashville, který drží útočné pásmo.
    56:09 Matthew BOLDY - 2:3

56:09
    5/4
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hned po bully se k puku dostal MATTHEW BOLDY po přihrávce Fabera a obstřelil brankáře Sarose. Asistence: Brock Faber a Kirill Kaprizov.
    Faber B., Boldy M., Eriksson Ek J., Zuccarello M., Kaprizov K.
    Nyquist G., McDonagh R., Carrier A., O'Reilly R.

Oddechový čas pro tým Minnesota Wild.

56:01
    První minuta přesilovky nenabídla větší šance a Nashville se osvobodil vyhozením mimo pásmo.

54:52
    Po podrážení Lauzona bude hrát Minnesota 2 minuty přesilovku.

54:15
    Ofsajd a následuje komerční přestávka.

53:26
    Obrovská šance Evangelisty, který vyjel do protiútoku po chybě Minnesoty v rozehrávce, ale tentokrát zasáhl Gustavsson.

52:59
    Střela McDonagha končí v lapačce Gustavssona a situace se opakuje.

52:48
    Gustavsson má opět v moci puk a bude se vhazovat před brankou Minnesoty.

Jan Prošek

Josef Ján Horký

Branky a nahrávky: 33. Eriksson Ek (Kaprizov, Zuccarello), 57. Boldy (Faber, Kaprizov) – 42. A. Carrier (Trenin, Sherwood), 43. F. Forsberg (O'Reilly, Josi), 52. Josi (O'Reilly, Nyquist)

Minnesota Wild: Gustavsson (Wallstedt) – Faber, Brodin, Middleton, Mermis, Bogosian, Goligoski – Zuccarello, Rossi, Kaprizov (C) – Eriksson Ek (A), M. Foligno (A), Boldy – Hartman, M. Johansson, Maroon – F. Gaudreau, Duhaime, Lucchini.
    Trenér: John Hynes

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), L. Schenn, McDonagh (A), A. Carrier, Lauzon – F. Forsberg, Nyquist, O'Reilly (A) – Evangelista, Glass, Novak – Gurjanov, Sissons, Trenin – Sherwood, McCarron, Co. Smith.
    Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: Hebert, Rank —MacPherson, Cormier

Diváci: 18 254