San Jose – Buffalo 2:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 4:1 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:4 (kon.)
Carolina – Arizona 3:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 2:7 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 3:2 (po pr.)
Tampa – New Jersey 6:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:3 (po pr.) | Detroit – Vegas 5:2 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.) | Calgary – Chicago 1:0 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 4:3 (po pr.)
Minnesota Wild
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Anaheim Ducks
Neděle 28.01.2024, 03:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu a mějte se fajn. (05:54:12)

Dnešní utkání sledovalo v Xcel Energy Center 19 053 diváků.

3. Kirill Kaprizov (MIN) 1+0

Utkání je za námi. Ducks v poslední třetině obrátili skóre ve svůj prospěch. Nejprve se ve 47. minutě prosadil Strome, který před brankou šikovně tečoval Gudasovu střelu od modré čáry. V 52. minutě pak Anaheim poslal do vedení svou druhou trefou v zápase Terry, který po nahrávce od mantinelu od Henriquea mířil ze slotu přesně. Minnesota to pak zkoušela při hře bez brankáře, ale vyrovnat už se jí nepovedlo a Anaheim tak bere velmi cenné vítězství. V brance hostů předvedl dobrý výkon brankář Dostál.

59:39
    Po icingu Anahimu se vhazuje před Dostálem.

59:27
    Gustavsson znovu míří na střídačku.

Gustavsson se kvůli vhazování ve středním pásmu vrací do branky.

Oddechový čas pro tým Minnesota Wild.

59:23
    Vhazování ve středním pásmu. Hra se přerušila kvůli tomu, že byla otevřena dvířka na střídačce Minnesoty.

58:25
    Gustavsson odjíždí na střídačku a Minnesota to zkusí v šesti!

58:12
    Johanssonova rána šla vedle Dostálovy brány.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:46
    Hartmanovu střelu ukryl pod lapačku Dostál. Buly před jeho bránou.

56:09
    Střelu Zellwegera sebral do lapačky Gustavsson. Po další komerční pauze se bude vhazovat před jeho brankou.

54:59
    Po zakázaném uvolnění Ducks následovala komerční pauza. Po ní se vhazuje před Dostálem.

53:26
    Zuccarellovu ránu vyrazil Dostál a případnou dorážku už nedovolila obrana Anaheimu.
    51:40 Troy TERRY - 2:3

51:40
    5/5
    Anaheim právě vstřelil branku! Anaheim otáčí skóre a poprvé v zápase vede! Ducks se dostali do útočného pásma a Henrique našel od mantinelu TROYE TERRYHO, který se dvě minuty zpátky vrátil z trestné lavice. Terry si následně nabruslil do slotu, odkud vypálil a prostřelil Gustavssona. Terry se prosazuje podruhé v zápase. Asistence: Adam Henrique a Urho Vaakanainen.
    Terry T., Henrique A., Vaakanainen U., Fowler C., Zellweger O.
    Brodin J., Goligoski A., Hartman R., Gaudreau F., Johansson M.

Mateo

Branky a nahrávky: 7. Kaprizov (Zuccarello, Brodin), 19. Merrill (Zuccarello, Mermis) – 9. Terry (Vatrano, Groulx), 47. R. Strome (Gudas, Henrique), 52. Terry (Henrique, Vaakanainen)

Minnesota Wild: Gustavsson (Wallstedt) – Faber, Brodin, Mermis, Middleton, Bogosian, Goligoski, Merrill – Zuccarello, Rossi, Kaprizov (A) – Boldy, Eriksson Ek (A), M. Foligno (A) – Maroon, Hartman, M. Johansson – F. Gaudreau, Lucchini, Duhaime.
    Trenér: John Hynes

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – LaCombe, Fowler (A), Vaakanainen, Gudas, Zellweger, Hägg, Lindström – Henrique (A), Carlsson, Terry – Vatrano, R. Strome, Leason – Lundeström, McTavish, Silfverberg (A) – McGinn, Carrick, R. Johnston – Groulx.
    Trenér: Greg Cronin

Rozhodčí: Rank, Lee – Suchánek, MacPherson

Diváci: 19 053