San Jose – Buffalo 2:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 4:1 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:4 (kon.)
Carolina – Arizona 3:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 2:7 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 3:2 (po pr.)
Tampa – New Jersey 6:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:3 (po pr.) | Detroit – Vegas 5:2 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.) | Calgary – Chicago 1:0 (kon.)

2. Brayden Schenn (STL) 1+0
    3. Joel Hofer (STL) 29 zákroků (22:40:21)

61:04 Brayden SCHENN - 4:3

61:04
    3/3
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, po rychlé přihrávce spoluhráče se střelou ke vzdálenější tyči prosazuje výborně hrající BRAYDEN SCHENN. Asistence: Pavel Bučněvič.
    Schenn B., Parayko C., Bučněvič P.
    Moore T., Danault P., Gavrikov V.

60:01
    Prodloužení začalo, úvodní buly pro hosty.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme prodloužení.

60:00

59:20
    Joel Hofer kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

59:00
    Hlasatel v hale oznámil poslední minutu hry ve třetině.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

57:23
    Kings rozehrávají od své branky, dostali se do útočného pásma, kde kombinují.

56:29
    Zdá se, že tento zápas nabídne prodloužení. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

55:56
    Matthew Kessel pálil od modré čáry, jeho pokus končí vedle branky, nechybělo moc.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.

54:39
    Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

54:10
    Pavel Bučněvič pálil, jeho rána byla zblokovaná. Následně puk kryje David Rittich.

53:48
    Domácí zavřeli soupeře v jeho obranném pásmu, ale na výraznější šanci nyní čekáme.

53:33
    Pavel Bučněvič kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Leddy (Kyrou, Parayko), 27. Bučněvič (Perunovich, Kyrou), 33. Kyrou (Perunovich, Thomas), 62. B. Schenn (Bučněvič) – 5. Kempe (Kopitar, Laferriere), 26. Anderson-Dolan (Lewis, Gavrikov), 39. Danault (Moore)

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Leddy, Parayko, Krug, Kessel, Scandella, Perunovich – Bučněvič, Thomas, Kyrou – Saad, B. Schenn, Neighbours – Toropčenko, Hayes, N. Walker – Alexandrov, Sundqvist, Blais.
    Los Angeles Kings: Rittich (Talbot) – M. Anderson, Doughty, Gavrikov, M. Roy, Englund, Spence – Laferriere, Kopitar, Kempe – Moore, Danault, Fiala – Grundström, Dubois, Anderson-Dolan – Lewis, Kaliyev, Turcotte.

Rozhodčí: O'Rourke, Luxmore – Galloway, Pancich

Diváci: 18 096