Mostečtí Lvi – Chomutov 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Děčín 3:4 (2:3 po s.n.) | Vrchlabí – Letňany 1:2 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havířov 1:6 (kon.)
Vyškov – Nový Jičín 11:6 (kon.) | Cheb – Písek 3:1 (kon.) | Hronov – Benátky n/J 7:8 (kon.)
Kobra – Kralupy n. Vltavou 6:2 (kon.) | Příbram – Tábor 5:2 (kon.)
HC Baník Příbram
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HC Tábor
Středa 31.01.2024, 18:302. liga skupina Západ • Skupina A

Příbram dokázala v dramatickém zápase porazit svého rivala 5:2 a připisuje si cenné vítězství. Tábor zapisuje další prohru a má na čem pracovat pro další část sezony. Chomutov se díky tomu odpoutal na prvním místě na rozdíl tří bodů. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne. (20:49:32)

59:01
    Běží poslední minuta zápasu.

58:27
    Příbram právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ HAVLÍN se dostal ve vlastní třetině k puku a bekhendem ho vyhazuje až do prázdné branky! Je rozhodnuto! Bez asistence.

58:01
    Gába je znovu na střídačce. Mezitím začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20
    Zakázané uvolnění táborského celku. Gába musí zpět do branky.

57:00
    Hosté hrají bez brankáře!

56:16
    Milfait ze středního pásma nahazoval puk bekhendem. Ten ale končí až v ochranné síti.

55:56
    Oddechový čas pro tým Hockey Club Tábor.
    55:56 Samuel DUCHAN - 4:2

55:56
    Matušíkův faul domácí trestají a je dost možná rozhodnuto! SAMUEL DUCHAN dokázal tečovat nahozený puk mimo dosah gólmana a Příbram tak znovu vede o dvě branky! Asistence: Radek Jelínek a Lukáš Bednařík.

55:30
    Josefus z pravé strany přestřelil branku.

55:04
    První minuta přesilovky je pryč, stále se hraje v obranném pásmu Tábora.

55:00
    Gába musel řešit zatím dvě situace. Obě zlikvidoval, na puku ale zůstává Příbram.

54:04
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
    Jakub Matušík – 2 min., podrážení. Vítaná přesilovka pro domácí. Matušík fauloval za vlastní brankou.

53:23
    Oba týmy prostřídávají. Na ledě jsou nové síly.

52:06
    Tábor se ihned při každé možnosti tlačí dopředu. Příbram ale teď měla protiútok 2 na 1, který chytá s pomocí obrany Gába!
    51:37 Jiří SEVERA - 3:2

51:37
    Tábor právě vstřelil branku!
    Pokračující přesilovku už hosté využívají! JIŘÍ SEVERA se trefil z mezikruží přesně a je zaděláno na drama! Asistence: Jakub Matušík.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 4. Hasman, 13. Krejčí (Kafka, Gengel) (TS), 29. Zdeněk (Josefus), 56. Duchan (Jelínek, L. Bednařík), 59. Havlín – 30. Severa (Huna, Zadražil), 52. Severa (Matušík)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Zdeněk, Jelínek, Havlín, Rajgl, Krejčí, Pešta, Patzelt – Furch, Pětník, Josefus (A) – Duchan, Mařík, Pinkas – Kolda, Kafka (C), Hasman – L. Bednařík, Gengel (A).
    Trenér: Radek Bělohlav

HC Tábor: Gába (Žajdlík) – Říha, Plášil, Suchánek (A), Jáchym, K. Černý, Hubata, Hajič – Zeman, Milfait, Krliš – Seidl (C), Matušík (A), Šulek – Huna, Zadražil, Severa – L. Prášek, Zíb, Dančišin – J. Duda.
    Trenér: Jakub Grof

Rozhodčí: Hacaperka – Gabriel, Figer