Slavia – Pardubice B | 1:4 (kon.) | | | Kolín – Zlín | 8:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Znojmo | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Poruba 2011 | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Vsetín – Přerov | 5:1 (kon.) | | | Prostějov – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Třebíč – Sokolov | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Pardubice – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Slavia | 6:3 (kon.) | | | K. Vary – Mladá Boleslav | 6:7 (po pr.) |
Plzeň – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) | | | Zlín – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Litvínov | 5:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 2:6 (kon.) | | | Olomouc – Tábor | 3:4 (po pr.) |
Mostečtí Lvi – Vrchlabí | 4:2 (kon.) | | | Vyškov – Kopřivnice | 6:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 5:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Nový Jičín | 7:4 (kon.) | | | Příbram – Letňany | 3:6 (kon.) | | | Technika Brno – Val. Meziříčí | 4:3 (po pr.) |
SHKM Hodonín – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Písek – Benátky n/J | 0:3 (kon.) | | | Chomutov – Děčín | 4:0 (kon.) |
Žďár n/S – Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Cheb – Kralupy n. Vltavou | 2:1 (po pr.) |
Řisuty – Hronov | 3:5 (kon.) |
Kometa Brno – Třinec | 4:3 (po pr.) | | | Jihlava – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – K. Vary | 8:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 1:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Přerov | 6:3 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 3:6 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 2:3 (kon.) |
Tým McDavid – Tým MacKinnon | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Tým Matthews – Tým Hughes | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Tým Matthews – Tým McDavid | 7:4 (kon.) |
SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 1:5 (kon.) | | | Havířov – SHK Mustangové | 2:4 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (kon.) |
Č.Budějovice – Flamingos Ostrava | 2:12 (kon.) |
Pelhřimov – ORLI Bystřice n. P. | 6:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Vsetín | 1:2 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Sokolov | 3:4 (po pr.) |
Gladiators – Kdyně | 6:6 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 12:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Zlín | 5:13 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 14:6 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 2:7 (kon.) | | | Kladno – Zlín | 11:7 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 9:4 (kon.) |
Pardubice – Kladno | 16:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Zlín | 7:4 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 3:14 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Zlín | 3:6 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 9:2 (kon.) |
konec
BK Havlíčkův Brod
5:2
(1:1, 3:1, 1:0)
HK Opava
Tomáš Sochor
Branky a nahrávky:
5. Kopic (Pártl, M. Krejčí), 25. Ja. Novák (Pártl, Kopic), 28. A. Dvořák (Pártl, Kopic), 29. Voříšek, 60. Valášek – 18. Rousek (Adamec), 39. Beránek (Adamec)
Rozhodčí: Michal Maršálek – Marek Tichý, Kristýna Hájková
Diváci: 328
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Č. Novák (Kukeně) – Ja. Novák (C), A. Dvořák, D. Vacík, Kerber, M. Krejčí, Benák – Tecl, Valášek (A), Košťál – Endál, Pártl, Kopic – Bureš, Dymák, Voříšek (A) – Pavelec.
Náhradníci:
Trenér: Aleš Kraučuk
HK Opava: Slíž (Nowak) – Lehotský, Foltýn, Štěpánek, Ervasti, Šindelář (C), Kalus, Adamec, Jak. Ludvík – Kotásek, Beránek, Káňa – Kadula, Häring, Štindl – Vašenka, Vojtovič, K. Stuchlík (A) – Brada, Buršík, Rousek (A).
Náhradníci:
Trenér: Pavel Zdráhal
Náhradníci:
Trenér: Aleš Kraučuk
HK Opava: Slíž (Nowak) – Lehotský, Foltýn, Štěpánek, Ervasti, Šindelář (C), Kalus, Adamec, Jak. Ludvík – Kotásek, Beránek, Káňa – Kadula, Häring, Štindl – Vašenka, Vojtovič, K. Stuchlík (A) – Brada, Buršík, Rousek (A).
Náhradníci:
Trenér: Pavel Zdráhal
Rozhodčí: Michal Maršálek – Marek Tichý, Kristýna Hájková
Diváci: 328
To je dnes ode mě vše, těším se u dalšího přenosu, na počtenou. (17:29:15)
Je rozhodnuto! MILAN VALÁŠEK zavezl kotouč do útočného pásma, kde z levého kruhu trefil prázdnou bránu. Bez asistence.