Pardubice – Přerov 3:1 (kon.) | Třinec – Slavia 6:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 6:7 (po pr.)
Plzeň – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Zlín – Kladno 5:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 5:1 (kon.)
Liberec – Sparta 2:6 (kon.) | Olomouc – Tábor 3:4 (po pr.)
Berani Zlín
5:1 (0:0, 1:1, 4:0)
Rytíři Kladno
Sobota 03.02.2024, 14:00 • Trinity Bank Arena Luďka Čajky • Extraliga dorostu • O účast v play-off

V poslední minutě jsme žádnou branku neviděli, takže Berani se mohou radovat z tří bodů do tabulky. Prvních 45 minut bylo velmi vyrovnaných. O výsledku zápasu rozhdly 4 slepené branky mezi 48. a 53. minutou. Na ty už Kladenští nedokázali odpovědět. V posledních minutách se zápas vyhrotil, viděli jsme několik vyloučení, na skóre už to nic nezměnilo. (16:14:24)

59:13
    S tresty se teď roztrhl pytel. Polášek nedovoleně atakoval svého soupeře a jeho tým jde do tří.

58:04
    Po souboji před brankou se strhla roztržka, do které se zapojili dva hráči na obou stranách, uvidíme, jaké tresty rozhodčí rozdělí.

57:07
    Kladenským se už moc nechce bruslit, Zlín dále tlačí.

56:40
    Pečnerovi prudká přihrávka za obranu odskočila od hole.

56:02
    Tomáš Mikel si dovolil drzou kličku na útočné modré, tím se uvolnil a ještě hledal volného spoluhráče na opačném křídle.

55:48
    Hájek schoval puk pod lapačkou, zápas se jen v klidu dohrává.

54:59
    Mořkovský byl první u puku, zatímco Rytíři střídali. Pluskal se mu nabízel před brankou, ale na přihrávku nedosáhnul.

54:29
    Domácí se dobře vrátili a zabránili přečíslení Kladna.

53:52
    Ševci se snaží jen v poklidu dohrát, František Sedláček od modré prověřil Hájka a vybojoval další buly.

53:41
    Tentokrát Mikelovo nahození Hájek udržel v lapačce.

53:33
    Zakázané uvolnění Kladna.
    52:10 Luca PEČNER - 5:1

52:10
    5/4
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je to o čtyři branky a o výsledku zápasu je zřemě rozhodnuto. Domácí využívají přesilovku po křižné přihrávce Dominika Kose, který našel volného LUCU PEČNERA. Ten už jen z první trefil odkrytou klec. Asistence: Dominik Kos, Tomáš Mikel.
    Pečner L., Kos D., Mikel T., Pluskal M., Kočica V.
    Rambousek M., Valuš J., Polášek O., Hausner E.

50:59
    Kladenský Beran jel v oslabení sám na Šimšálka, klička do beckhandu se mu nepovedla.

50:41
    Kryštof Krása – 2 min., držení.

Marek Valkovič

Branky a nahrávky: 35. Holba (Kos, Pečner), 48. Pluskal (Venený), 49. Holba (Pečner, Mikel), 50. Kočica (J. Kubečka, Nesrsta), 53. Pečner (Kos, Mikel) – 31. Klempíř (T. Kozák)

Berani Zlín: Šimšálek (Ševců) – Mikel, Mořkovský, Mi. Sedláček, T. Schmied, J. Kubečka, Uřičář (A), F. Sedláček – Venený, Pluskal, Doležal, Kos (C), Matula, Holba, Pečner, Kočica, Nesrsta, V. Pravda.
    Trenér: Lubomír Vosátko

Rytíři Kladno: J. Hájek (D. Šrámek) – Háž, Borkovec, Hausner, Krása (A), Müller, O. Polášek – D. Beran I (A), Kulich, Pytlík (C) – Valuš, Rambousek, Klempíř – Pěch, V. Trojna, T. Kozák – Burger.
    Trenér: Radek Hlavatý

Rozhodčí: Rapák – Kaprál, Frais