Mostečtí Lvi – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Vyškov – Kopřivnice 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 5:2 (kon.)
Vel. Meziříčí – Nový Jičín 7:4 (kon.) | Příbram – Letňany 3:6 (kon.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.)
SHKM Hodonín – Havířov 2:4 (kon.) | Písek – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Chomutov – Děčín 4:0 (kon.)
Žďár n/S – Šumperk 2:1 (kon.) | Tábor – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Cheb – Kralupy n. Vltavou 2:1 (po pr.)
Řisuty – Hronov 3:5 (kon.)
HC Stadion Cheb
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 03.02.2024, 18:00 • Zimní stadion města Cheb • 2. liga skupina Západ • Skupina B

HC Stadion Cheb tak vítězí 2:1 až v prodloužení proti HK Kralupy nad Vltavou, rozhodující gól dal v 62. minutě Prošek. (20:29:22)

61:41 Radek PROŠEK - 2:1

61:41
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto, domácí dostali v prodloužení hru v přesilovce, v ní Čejka asistoval a RADEK PROŠEK přesnou střelou skóruje. Asistence: Michael Čejka, Vojtěch Šik.

60:48
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Kryštof Hrala – 2 min., držení.

60:11
    V pásmu byly Kralupy, ale Cheb se dokázal ubránit.

60:01

Po 60. minutách je stav nerozhodný 1:1 a bude se tak po krátké pauze prodlužovat, hraje se 3 na 3.

57:29
    Další tlak před svatyní domácích, Kolář se svojí obranou se dokázali ubránit náporu hostí.

57:06
    Hostující výběr najel do útočného pásma, kde svedl souboj v rohu, ale nakonec se Cheb dokázal ubránit a vyhazuje pryč.

56:23
    Stadion se dostal v oslabení do zakončení, ale kličkou nedokázal překonat beton Sochůrka, který podržel svůj tým.

55:58
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Vojtěch Šik – 2 min., nesportovní chování.

53:22
    Stadion se dostal na chvíli do pásma, tentokrát nevymyslel nic a už hraje soupeř.

52:41
    Kralupy se dostaly znovu rychle do pásma, tam se už nedokázaly prosadit, protože zasáhla obrana.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 37. Rozhon (M. Švec, Kořán), 62. Prošek (Čejka, Šik) – 14. Hampl (Zajíc, A. Straka)

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Innanmaa, V. Stejskal, Karpov, Vápeník, Kořán (C), Šik, Jonák – Davídek, Kisliuk, V. Skuhravý – Vašíček, Tóth, Klíma – A. Vlach, M. Švec, Rozhon – Krutina, Čejka (A), Prošek – Krejsa.
    Trenér: Václav Skuhravý stud. A

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Kapoun, Lokajíček, A. Straka, Chládek, Zajíc, J. Kučera – Hampl (A), Bradáček, Štibran – Nedvěd, Marek, Zídek – T. Pejchal, Stupka, Binko – Hrala, Šilhavý (C), Broš – Soukup.
    Trenér: Šimon Antončík B

Rozhodčí: Glanc – Goltsch, Sýkora.