Vrchlabí – Příbram 0:2 (kon.) | Letňany – Tábor 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:3 (kon.)
Děčín – Mostečtí Lvi 4:1 (kon.) | Kobra – Cheb 3:2 (2:0 po s.n.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:6 (po pr.)
Opava – Nový Jičín 7:2 (kon.) | Benátky n/J – Řisuty 5:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 1:2 (1:3 po s.n.)
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Vyškov 1:6 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Písek 5:3 (kon.)
Technika Brno – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.)
HC Děčín
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Mostečtí Lvi
Středa 07.02.2024, 18:00 • Zimní stadion Děčín • 2. liga skupina Západ • Skupina A

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:01:10)

Je dobojováno. Medvědi i díky hattricku Davida Tůmy a jednoho gólu jeho jmenovce Jana Tůmy, vítězí nad Mostem 4:1 a připisují do tabulky po dvouzápasovém půstu další tři důležité body.

59:48
    Domácí už odpočítávají poslední vteřiny tohoto severočeského derby.

59:35
    Už to ale spíše vypadá, že se nic nestane a zápas spěje ku svému úplnému konci. Ještě jedna akce Medvědů, kterou ale zastavila obrana Mostu.

59:00
    Zápas se už jen dohrává, domácí fanoušci se vyžadují pátého gólu, uvidíme, zda je děčínští Medvědi vyslyší.

58:30
    Mostečtí mají puk a snaží se ještě něco udělat s výsledkem, který je pro ně minutu a půl před koncem třetí třetiny nepříznivý.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Domácí se ještě dostali do útočné akce, v rozletu je ale zastavili hosté, kteří hned na to míří znovu před branku Lukáše Lavingera.

56:34
    Domácí celek je v plném počtu.

55:48
    Domácí ubránili část svého oslabení a nyní vyhazují puk až před Hosnedla a šetří cenné vteřiny z početní nevýhody.

54:34
    Vyloučení v týmu HC Děčín:
    Jakub Loukota – 2 min., hákování.

54:04
    Děčínští se už příliš nikam neženou a brání tříbrankový náskok. Hosté ale nyní zahrozili, když se zblízka z bekhendu neprosadil David Jindra.

52:53
    Martin Jursa vybojoval puk v obranné třetině a hned se spoluhráči ujel do akce, ale před Lukášem Hosnedlem tentokráte Medvědi nezakončili.

51:14
    Děčínští se opět vydali na útočný výlet, ale zastavili je beci Mostu, kteří poté hned otočili hru před Lavingera, a ten musel bleskově zakročit.
    49:19 Jan TŮMA - 4:1

49:19
    Děčín právě vstřelil branku!
    Medvědi si vracejí svůj tříbrankový náskok. Jakub Loukota nabil JANU TŮMOVI, který se poté v blízkosti Lukáše Hosnedla prosadil svižnou pohotovou ranou, kterou umístil do částečně odkryté hostující klece – 4:1. Asistence: Jakub Loukota a Aleš Macek.

48:01
    Zblízka zakončoval Vladimír Brož, jenž se vydal na útočný výlet z obrany a jeho pokus proletěl jen vedle protější tyče. Následovala jeho další střela, kterou už Hosnedl kryje v pokleku.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 27. D. Tůma (Vl. Brož, T. Nezbeda), 29. D. Tůma (Faigl, Vl. Brož), 33. D. Tůma (Faigl, T. Nezbeda), 50. J. Tůma (Loukota, Macek) – 44. J. Procházka (Řehoř, Jindra)

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Vl. Brož (A), Bartoň, D. Kučera, Zedek, Tomšík, Loukota, D. Petrásek – D. Tůma, Faigl (C), T. Nezbeda – Smola, J. Tůma (A), Macek – Nowák, Parshakov, Jursa – Chovanec.
    Trenér: David Švagrovský

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlůj (C), Havlík, T. Urban II, Šoustek, Hoffmann, Steinocher, Hocelík – Písařík (A), V. Král, Berčík – J. Procházka, Řehoř, Jindra – Mical, Böhm (A), Buberl – Pačan.
    Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Glanc – Toman, Bertlík