New Jersey – Seattle 3:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 2:0 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:3 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat ze středního pásma OWEN TIPPETT. Asistence: Travis Konecny a Sean Couturier.
    Sanheim T., York C., Konecny T., Couturier S., Tippett O.
    Schmaltz N., Keller C., McBain J., Durzi S., Maccelli M., Crouse L.

58:16
    Michael Kesselring měl velkou šanci, ale trefil jen brankáře soupeře.

58:10
    Hosté hrají v šesti.

57:05
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek nechce především chybovat.

56:00
    Čtyři minuty hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek stále vede o jednu branku.

55:26
    Clayton Keller hledal spoluhráče před brankou, ale domácí obrana v čele s brankářem byla připravená.

55:05
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.

53:30
    Domácí hráči pokračují v dobré hře, hosté mnoho šancí nemají v tomto zápase.

52:10
    Přesilovka Flyers končí, početní výhodu domácí celek neproměnil.

51:08
    Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji usadit před brankou soupeře.

50:21
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Matt Dumba – 2 min., vysoká hůl.
    50:21 Scott LAUGHTON - 4:3

50:21
    5/5
    Domácí celek se dostává do vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče a obkroužením branky se prosazuje díky odrazu od brusli brankáře SCOTT LAUGHTON. Asistence: Travis Sanheim a Marc Staal.
    Sanheim T., Staal M., Hathaway G., Laughton S., Cates N.
    Guenther D., Dumba M., Hayton B., Dermott T., Cooley L.

49:51
    Blíží se polovina hry ve třetí třetině, stav je aktuálně nerozhodný.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Frost (TS), 30. Konecny (Laughton), 47. Drysdale (Konecny), 51. Laughton (Sanheim, M. Staal), 59. Tippett (Konecny, Couturier) – 17. Dumba (Keller, Dermott), 28. Maccelli (Moser, Kesselring), 35. Kerfoot (Zucker, Moser)

Philadelphia Flyers: Ersson (Petersen) – York, Sanheim, M. Staal, Drysdale, Seeler, Se. Walker, Zamula – Tippett, Couturier, Konecny – Farabee, Frost, Atkinson – N. Cates, Poehling, Hathaway – Lycksell, Laughton.
    Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Välimäki, Kesselring – Keller, McBain, Schmaltz – Maccelli, Bjugstad, Crouse – L. Cooley, Hayton, Guenther – Kerfoot, Zucker.

Rozhodčí: MacDougall, Lambert – O'Quinn, Shewchyk

Diváci: 18 094