UK Kings Prague – VUT Cavaliers Brno 5:4 (kon.)
UK Kings Prague
5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
VUT Cavaliers Brno
Úterý 13.02.2024, 18:30 • Praha - Strašnice, ŠKODA ICERINK • Univerzitní liga ledního hokeje • 15. kolo

Zápas končí, prodloužení tak dnes k vidění nebude. Také třetí třetina zůstala věrná tradici tohoto utkání, také v ní byly k vidění tři góly. Byla to velká paralela s úvodní částí, také tentokrát se jako první prosadili hosté a ujali se vedení, avšak pražskému mužstvu se povedlo obrat, když vyrovnal v přesilové hře a pět minut před koncem vstřelil vítězný gól. Kavalíři zkusili v závěru ještě hru bez brankáře, avšak vymyslet už nic nedokázali. (20:48:40)

59:40
    Hosté to znovu zkouší v šesti.

59:23
    Domácí nejprve nevyužili velkou příležitost, kdy mohli rozhodnout o své výhře, vzápětí se hosté provinili ofsajdem.

59:02
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:49
    Zakázané uvolnění Kings.

58:41
    Pernického střela byla sražena do ochranné sítě, Běhal odjíždí na střídačku a hosté to zkouší v šesti.

57:30
    A tohle je icing, kterým se provinil domácí mančaft.

57:03
    Hosté si špatně přihráli v útoku a dopředu vyráží domácí, kteří mohou šetřit čas.

55:57
    Ofsajd a v něm hostující celek.

55:32
    Pernický střílel velmi nebezpečně, Novák toho moc neviděl, ale puk za jeho zády neskončil.

55:05
    Hradil mohl střílet z dobré pozice, avšak puk se mu sklouzl z čepele.
    54:46 JINDRA - 5:4

54:46
    Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
    Zhruba pět minut před třetí sirénou se znovu mění stav a jsou to Králové, kteří se berou vedení zpátky. DAVID JINDRA nabruslil s pukem do pravého kruhu, mohl přihrávat, místo toho puk zasekl, počkal na správný moment a poté jej adresoval švihem přesně do vzdálenějšího horního rohu hostující svatyně.
    Asistence: Oliver Glitta a Jakub Kopenec.

54:22
    Viskot odjíždí v doprovodu spoluhráčů na střídačku.

54:22
    Jeden z hráčů Brna zůstává ležet u své brány, hra je přerušena.

54:14
    Kopencova střela byla hodně nepříjemná, Běhal toho moc neviděl, puk naštěstí pro něj v síti neskončil.

53:24
    Běhal nic neriskuje a raději schovává touš pod lapačku.

52:23
    Špatná kombinace domácích znamená ztrátu útočného pásma, hráči Kings musí pro puk ke své bráně.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 18. Volf (Piskač), 19. Chmiel (Martínek), 21. Klatt (Jindra), 45. Glitta (Škarda), 55. Jindra (Glitta, Kopenec) – 8. Jančí (Jaroš), 21. Jančí (Kolder, Jaroš), 28. Cekr (Kolder, Jaroš), 44. Kolder (Jančí)

UK Kings Prague: Novák (Mašek) – Chmiel, Piskač, Klinger, Klatt (A), Kopenec, Gebell – Čermák, Volf (C), Kucharčík, Málek, Glitta, Krchňák, Jindra, Škarda, Martínek, Hradil, Moucha.
    Trenér: A. Hybner.

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Zlatnický) – Cekr (A), Man, Viskot, Běhal, Orsech, Pernický (C), Šimša, Charvát, Balát, Pöschl, Jančí (A), Harmim, Kolder, Slováček, Jaroš, Plitko, Rogoznik, Malý, Ďuriš.
    Trenér: Š. Koukal.

Rozhodčí: D. Horažďovský – D. Herles, M. Motl