Havířov – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:4 (kon.) | Tábor – Chomutov 4:2 (kon.)
Vrchlabí – Děčín 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 0:3 (kon.) | Písek – Řisuty 5:6 (kon.)
Kobra – Hronov 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Kralupy n. Vltavou 7:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 7:3 (kon.)
Technika Brno – SHKM Hodonín 1:4 (kon.)
Hokej Vyškov
7:3 (2:0, 5:1, 0:2)
HHK Velké Meziříčí
Středa 14.02.2024, 18:00 • Zimní stadion, Vyškov • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

Skončil nám zápas 37. kola druhé ligy skupiny Východ mezi domácím Vyškovem a hostujícím Velkým Meziříčím. I když domácí ve třetí třetině branku již nevstřelili, zcela po zásluze vyhrávají jednoznačně 7:3. (20:04:55)

59:13
    Matěj Kořenek unikal nyní sám na brankáře Judu, ten si ale připsal skvělý zákrok!

59:01
    A další ofsajd domácího celku. Ten byl nyní vyhodnocený jako úmyslný a vhazuje se v pásmu Vyškova.

58:23
    Domácí by rádi odpověděli, teď jim byl ale odpískaný ofsajd.
    58:11 Jan LUDVÍK - 7:3

58:11
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Hosté vedou třetí třetinu již 2:0, když další jejich branku vstřelil nyní JAN LUDVÍK. Asistence: Miroslav Juda.

58:01
    Hlasatel právě oznámil, že odstartovaly poslední dvě minuty utkání.

57:13
    Jan Ludvík lehce nahazoval puk na bránu, avšak Synek zasahovat nemusel, protože Ludvíkovo nahození nebylo přesné.

56:44
    Domácí poslali puk přes všechny čáry, je z toho icing a buly před Synkem.

55:46
    Domácí jsou nadále aktivnější, ve třetí třetině se ale na rozdíl od soupeře střelecky prosadit zatím nedokázali.

54:12
    David Lekeš dostal dobrou přihrávku od mantinelu, puk ale mezi tři tyče usměrnit nedokázal.

52:52
    Hráči Vyškova hodně drží puk a opět čekají na možnost ke skórování. Hosté s nimi ale dobře v defenzivě drží krok.

51:35
    Znovu se hraje bez přerušení. Skoro by se zdálo, že by oba týmy měly zápas co nejdříve již za sebou.

50:16
    Domácí oslabení zvládli bez problémů a již jsou v plném počtu.

49:10
    Hostům se ale nedaří dostat se do nějakého výraznějšího tlaku. Domácí v pohodě zvládají vyhazovat puky až do pásma soupeře.

48:16
    Přesilovou hru si vyzkoušejí nyní také hosté.

47:23
    Stále čas poklidně plyne a v permanenci musí být především brankář Juda.

Aleš Strouha

Branky a nahrávky: 4. Janeček (Mikulík, Lekeš), 20. A. Popelka (Komínek, Dluhoš), 23. Sebera (Krejčiřík), 24. Komínek (Lehečka, A. Popelka), 30. Holemý (Lekeš), 35. Studený (Lehečka, Lekeš), 35. Lekeš – 36. Kotrba (TS), 45. M. Juda (Jan Ludvík, Peš), 59. Jan Ludvík (M. Juda)

Hokej Vyškov: Synek (Malota) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, D. Hohl, Žižka (C) – D. Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – A. Popelka, Kořenek, Lehečka (A) – J. Štefka, D. Štefka, Komínek (A).
    Trenér: Michal Konečný

HHK Velké Meziříčí: Vejmelka (35. P. Juda) – Slabý (A), Ambrož (C), Trnka, Vovsík, D. Dolníček II, Kochánek, Lašák – Jan Ludvík, M. Juda, Peš – Paleček, Juráň (A), Vedral – Broža, Kotrba, Nesvadba – Burian, Šantora.
    Trenér: Jiří Adam

Rozhodčí: Maťašovský – Bubela, Bezděk