Mostečtí Lvi – Letňany 4:5 (kon.) | Vyškov – Šumperk 5:0 (kon.) | Příbram – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Písek – Hronov 8:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 3:6 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 7:2 (kon.)
SHKM Hodonín – Kopřivnice 6:5 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Opava 3:6 (kon.) | Tábor – Děčín 8:1 (kon.)
Cheb – Benátky n/J 3:4 (1:2 po s.n.) | Nový Jičín – Technika Brno 4:7 (kon.) | Vrchlabí – Chomutov 3:7 (kon.)
Řisuty – Kobra 4:5 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
HC Letci Letňany
Sobota 17.02.2024, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina A

Viděli jsme krásné napínavé utkání, které skončilo lépe pro hosty. Ve třetí třetině skórovali za hosty Pavel Mrňa a Petr Poppel, který svým gólem dvě minuty před koncem rozhodl utkání. To je od nás vše (17:28:20)

59:50
    To byl závar. Před brankou stříleli Pavel Písařík, Martin Berčík a David Jindra. Bez úspěchu

59:15
    Před Vítězslavem Nedrdou byla prázdná branka. Teč šla vedle

58:22
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
    Dominik Němeček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

58:16
    Domácí zkouší v šesti

58:15
    Oddechový čas domácích
    57:48 Petr POPPEL - 4:5

57:48
    Letňany právě vstřelily branku! Tak to je sprcha pro domácí. PETR POPPEL prostřelil Lukáše Hosnedla a otáčí skóre. Asistence: Matěj Korčák

50:41
    Letňany právě vstřelily branku! Hosté využívají přesilovou hru. Na konci akce byl PAVEL MRŇA, který dorážel před brankou. Asistence: Vojtěch Kysela a Dominik Němeček

50:15
    Bombu Pavla Mrni před brankou někdo tečoval, naštěstí mimo

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 1. Písařík (Havlůj), 14. Písařík (Rykl, J. Procházka), 22. Mical (Böhm), 23. Jindra (Nedrda) – 17. Háva (Ducháč, Jobánek), 23. Š. Turek (L. Chalupa, Labuzík), 27. Š. Turek (Korčák), 51. Mrňa (Kysela, D. Němeček), 58. Poppel (Korčák)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Rykl, Havlůj, Šoustek, Hocelík, Havlík, Steinocher – Berčík, Písařík, J. Procházka – Jindra, Řehoř, Mical – Buberl, Böhm, Nedrda.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HC Letci Letňany: Nečas (23. J. Němeček) – L. Chalupa, Z. Fiala, D. Němeček, Hamšík, Drtina, Gurjevskij, Háva – Mrňa, Labuzík, Kysela – Š. Turek, Korčák, Poppel – Poul, Mácha, Theimer – Jobánek, Vacín, Ducháč.
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

Rozhodčí: Pastier – Tichý, Sýkora