Kolín – Litoměřice | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Jihlava – Přerov | 2:6 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 4:2 (kon.) |
Frýdek-M. – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Sokolov – Poruba 2011 | 5:6 (1:2 po s.n.) | | | Znojmo – Vsetín | 6:3 (kon.) |
Zlín – Pardubice B | 2:1 (kon.) |
Columbus – Buffalo | 1:2 (kon.) | | | Chicago – Winnipeg | 2:3 (po pr.) | | | Edmonton – Minnesota | 2:4 (kon.) |
Detroit – St. Louis | 6:1 (kon.) | | | New Jersey – Montreal | 4:3 (kon.) | | | NY Islanders – Tampa | 2:4 (kon.) |
Philadelphia – NY Rangers | 1:2 (kon.) |
Poruba – Kladno | 4:3 (3:0 po s.n.) | | | Olomouc – HC Litvínov | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Liberec | 6:4 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | Tábor – Sparta | 3:0 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Třinec – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 0:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Letňany – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Chomutov | 3:6 (kon.) | | | Benátky n/J – Písek | 4:3 (kon.) |
Ústí n/L – Tábor | 2:7 (kon.) | | | Hronov – Řisuty | 3:2 (kon.) | | | Šumperk – Vel. Meziříčí | 3:2 (kon.) |
Val. Meziříčí – Vyškov | 6:4 (kon.) | | | Havířov – Havlíčkův Brod | 8:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Technika Brno | 6:4 (kon.) |
Opava – SHKM Hodonín | 3:4 (po pr.) | | | Vrchlabí – Mostečtí Lvi | 5:2 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Cheb | 3:1 (kon.) |
Nový Jičín – Žďár n/S | 5:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Přerov | 3:2 (kon.) |
Sparta – Liberec | 4:6 (kon.) | | | Vítkovice – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Kometa Brno | 3:4 (1:2 po s.n.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Žihadla Moravské Budějovice – Náměšť n. O. | 3:2 (po pr.) |
KLDR – Singapur | 7:4 (kon.) | | | Írán – Filipíny | 2:14 (kon.) | | | Bosna a Hercegovina – Hongkong | 3:4 (po pr.) |
Kdyně – Gladiators | 5:9 (kon.) | | | Malá Víska B – HC Čápi | 2:8 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Energie Karlovy Vary
1:2
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Leona Tomcová
Branky a nahrávky:
17. Záhejský (Holejšovský, M. Beran I) – 25. Zvagulis, rozh. náj. Hurt
Rozhodčí: Hlinka, Glanc – Pěkný, Bertlík
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Samuel Šmajda (KVA)
0:0 David Šindelář (MBL)
2. série:
0:0 Matyáš Adámek (KVA)
0:0 Adam Vlasák (MBL)
3. série:
0:0 Jakub Galnor (KVA)
0:0 Vojtěch Malínek (MBL)
4. série:
0:0 David Varvařovský (KVA)
0:1 Jan Hurt (MBL)
5. série:
0:1 Ondřej Dorot (KVA)
HC Energie Karlovy Vary:
Oršulák (Pavlovic) – O. Postl II, Dorot (C), Zolnaj (A), M. Beran I, Bulka, Holejšovský, M. Novotný – Šlechta, Adámek, Varvařovský (A) – Záhejský, M. Váňa, Šmajda – Zeman, Čihař, Galnor – V. Váňa, Pastor, Steklý.
Náhradníci:
Trenér: Pavel Arnošt
BK Mladá Boleslav: D. Hora (Forst) – T. Moravec (A), Křivánek, A. Vlasák, Š. Němec, Sypecký, J. Průšek, Ri. Kubíček – M. Vojáček, Malínek, Kučera – Zvagulis, Šachl, Hurt – Hruška (A), Šindelář, Teplý – Hrouda (C).
Náhradníci:
Trenér: Marek Melenovský
Náhradníci:
Trenér: Pavel Arnošt
BK Mladá Boleslav: D. Hora (Forst) – T. Moravec (A), Křivánek, A. Vlasák, Š. Němec, Sypecký, J. Průšek, Ri. Kubíček – M. Vojáček, Malínek, Kučera – Zvagulis, Šachl, Hurt – Hruška (A), Šindelář, Teplý – Hrouda (C).
Náhradníci:
Trenér: Marek Melenovský
Rozhodčí: Hlinka, Glanc – Pěkný, Bertlík
Diváci:
Přeji příjemný zbytek večera. (19:18:51)
Autorem vítězné branky je JAN HURT.