Liberec – Olomouc 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Tábor 6:2 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:3 (po pr.)
HC Litvínov – Kladno 7:2 (kon.) | Sparta – Poruba 2:3 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 7:2 (kon.)
Přerov – Č. Budějovice 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:2 (2:1 po s.n.) | Zlín – Jihlava 5:2 (kon.)
Pardubice – Slavia 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
HC Slavia Praha
Sobota 02.03.2024, 17:45 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Ode mě je to vše, přeji hezký večer. (20:00:44)

Korec v úvodu třetí části navýšil pardubické vedení na 3:0, ve 44. minutě snížil Švancar. Poslední gólové slovo ale mělo Dynamo, konkrétně Sekanina v 56. minutě. Slavia nedokázala srovnat krok se soupeřem mimo jiné ani v přesilovkách, a tak domů odjíždí bez bodů.

59:50
    Skyba z osy hřiště střílel do náručí Tuláčka. O výsledku je nicméně rozhodnuto.

59:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Václav Joska – 2 min., sekání.

59:12
    Tuláček tentokrát zakročil vyrážečkou.

58:55
    Puk vyletěl na slávistickou střídačku, následuje vhazování ve středním pásmu.

58:37
    Domácí vyrazili po vyhraném buly do útoku, ale nepohlídali si ofsajd.

58:30
    Lorenz využil volného prostoru před sebou a vystřelil. Tuláček zasáhl.

57:32

57:25
    Nepřesná rána zprava definitivně vyhnala Slavii z útočného pásma.

56:34
    Slavia má v přesilovce dobrý tlak, na zvrat jí ale zbývá málo času.

55:32
    Tomáš Rolinek – 2 min., podrážení.

55:11
    5/5
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    TOBIÁŠ SEKANINA vjel po levé straně do útočného pásma a vymetl pavučiny v pravém horním rohu Poletínovy brány. Asistence: Matěj Novák.
    Sekanina T., Novák M., Lempach Š., Koudelka F., Novosad T.
    Pšenička M., Šámal V., Matějovský A., Tittl F., Lorenz T.

54:30
    U pardubické střídačky zůstal ležet Skyba, následně a bolestivou grimasou odjel k ostatním hráčům Slavie. Snad bude v pořádku.

53:44
    Hosté se neudrželi v pásmu a dopustili se ofsajdu.

53:05
    Slávisté znovu zakončili, Tuláček opět zasáhl.

52:45
    Drábek zavezl puk do útočné třetiny, ale přenechal ho protihráčům, aby mohl vystřídat.

51:43
    Snaha vstřelit kontaktní gól je z projevu Pražanů zřejmá, domácí jsou ale schopní se zatím bránit.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 28. Rolinek (V. Macek, D. Drábek), 33. D. Drábek (Ruml), 41. Korec (P. Tvrdík, Lempach), 56. Sekanina (M. Novák) – 44. Švancar (Huk, Pšenička)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Veřmiřovský) – Ruml, Koudelka, Novosad, Jansa, Křečan, D. Jaroš, M. Novák – Joska, D. Drábek, Sekanina – Lempach, Korec, Rolinek (C) – V. Macek, P. Tvrdík, Řivnáč.
    Trenér: Vojtěch Faltys

HC Slavia Praha: F. Poletín (Höhlig) – Lorenz (A), Skyba, Hess, Pšenička (A), D. Marek – Huk, Hörnig, Švancar – J. Holejšovský, Tittl, Matějovský (C) – Egart, Tichý, Šámal.
    Trenér: Ladislav Slížek

Rozhodčí: Mareš – Roischel, Zahradníček