Chomutov – Kobra 3:0 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 8:2 (kon.) | Opava – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.)
Tábor – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Letňany – Děčín 6:2 (kon.) | Vyškov – Kopřivnice 9:1 (kon.)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 5:3 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 4:2 (kon.)
HC Baník Příbram
4:2 (1:0, 1:1, 2:1) Stav série: 1:0
HC Stadion Vrchlabí
Úterý 12.03.2024, 18:30 • Příbram, Zimní stadion • 2. liga • Osmifinále

První třetina přinesla jeden gól, druhá dva a třetí tři, takovou hezkou gólovou posloupnost nabídl úvodní duel play-off mezi Příbramí a Vrchlabím. V závěrečné dvacetiminutovce nejprve domácí zvýšili náskok už na rozdíl dvou gólů, čímž udělali důležitý krok v cestě za výhrou, hosté se však nevzdali a gólem v 58. minutě utkání zdramatizovali, následný risk bez gólmana jim ovšem nevyšel, soupeř trefou do prázdné přidal definitivní pojistku. (20:50:43)

59:33 Petr JOSEFUS - 4:2

59:33
    Příbram právě vstřelila branku!
    O vítězi je rozhodnuto. PETR JOSEFUS se dostal ke kotouči, obešel obránce a ač byl poté faulován, dokázal kotouč dostat do opuštěné soupeřovy svatyně.
    Asistence: Petr Kafka.

58:02
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, kotouč končí v obranném pásmu Vrchlabí.

57:39
    Domácí dvakrát za sebou poslali puk pouze na icing.

57:26
    Oddechový čas pro Vrchlabí, po kterém hosté budou hrát bez gólmana.
    57:17 Martin KOZÁK - 3:2

57:17
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté ještě dramatizují tento duel. Chrtkovu střelu z hranice pravého kruhu tečoval za Jirouškova záda MARTIN KOZÁK.
    Asistence: Ondřej Chrtek a Ján Bendík.

56:54
    Jakub Kynčl pálil přes ležícího protihráče jen do připraveného strážce příbramské brány.

55:57
    Petr Jiroušek chytá střelu z dálky reflexně do lapačky.