Strakonice – SHC Maloměřice 31:31 (kon.) | Jičín – Nové Veselí 29:28 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
29:28 (15:14)
TJ Sokol Nové Veselí
Středa 17.04.2024, 19:30Chance Extraliga mužů • Play-out

Zápas je u konce. Za poslední minutu a tři čtvrtě už ani jeden z týmů nedokázal skórovat. Jičín, který byl v druhém poločase mírně lepším týmem, si tak odnese ze zápasu vítězství o jeden gól. Veselí se opět musí spokojit s tím, že bodovat nebude. (21:06:21)

Konec zápasu. (29:28)

60
    Hosté si vyžádali oddechový čas. (29:28)
    59
    David Flajsar proměnil sedmimetrový hod a na kontě tak má dnes již osm branek. Veselí tak stále drží šanci na body z tohoto utkání. (29:28)
    58
    Jiří Dolejší překonal gólmana z těsné blízkosti. (29:27)
    58
    Na druhé straně velice rychle odpověděl David Flajsar. Celá akce trvala jen dvanáct sekund. (28:27)
    58
    Jiří Dolejší se krásně uvolnil na středu poté, co si klepl o zem, a pak zakončil k levé tyči. (28:26)
    57
    Daniel Doškář na druhé straně opět poslal Jičínské do vedení. Našel si skulinku v obraně na středu a míč zasunul do levého dolního růžku. (27:26)
    55. Radek NAVRÁTIL - 26:26
    55
    Radek Navrátil dokonce srovnal stav na 26:26! Trefil se po skvělé dohrávce hostů na pravé křídlo. (26:26)
    54
    Pavel Ogoun dostal dlouhou přihrávku až před branku, zpracoval si míč a poslal ho dovnitř domácí svatyně. (26:25)

53
    Domácí celek si vyžádal oddechový čas. (26:24)
    52
    Ondřej Štěpán si připsal první branku v dnešním utkání. (26:24)
    51
    Jan Pekař se prosadil z pivota, kam k němu míč šťastně propadl. Pak skočil rybičku do brankoviště a přitom poslal míč do spodní části branky. (26:23)
    51
    Filip Matouš se dostal do samostatného úniku po pravé straně. Doběhl si až k brankáři, vyskočil a překonal ho. (25:23)
    50. David DLOUHÝ - 24:23
    50
    David Dlouhý snižuje na rozdíl jediné branky. Trefil se z křídla střelou o zem do středu pod víko. (24:23)