Manchester City – Real Madrid 1:1 (3:4 po pen.) | Bayern – Arsenal 1:0 (kon.)
Bayern Mnichov
1:0 (0:0)
Arsenal FC
Středa 17.04.2024, 21:00 • Allianz Arena, Mnichov • Liga mistrů • Čtvrtfinále

Joshua Kimmich se stal jediným střelcem tohoto zápasu, což znamená, že v součtu s prvním duelem vyhrává Mnichov 3:2 a raduje se z postupu do semifinále Ligy mistrů. Naopak fotbalisté Arsenalu dnes doplatili na špatnou koncovku, neproměnili ani jednu ze tří střel a cesta soutěží pro ně dnes končí. Joshua Kimmich hrdinou Bayernu. (22:55:48)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:13.

90+5

90+5
    Arsenal poslal centr před branku, ale nic víc se už nestane.

90+5
    Ještě uvidíme rohový kop po akci Whitea.

90+4
    Začala poslední nastavená minuta a domácí hrají velmi dobře a takticky vyspěle.

90+3
    Hodně zbytečná žlutá karta pro hostujícího hráče za nesportovní chování.

90+3
    Žlutá karta pro tým Arsenal FC (Gabriel Jesus).

90+2
    Žlutá karta pro tým Bayern Mnichov (Joshua Kimmich).

90+1
    Ofsajd překazil akci Arsenalu, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté od své branky.

90+1
    Raphaël Guerreiro to vzal na sebe, jeho pokus kryje poměrně snadno brankář Arsenalu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry a hosté už nemají na co čekat a snaží se za každou cenu vyrovnat.

89
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Dayot Upamecano.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Leroy Sané byl volný před brankou, ale jeho kolega se rozhodl pro střelu, kterou kryje brankář.

87
    Martin Ødegaard posílal centr před branku, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení nebo přihrávka na kolegu.

86
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Takehiro Tomijasu, přichází Eddie Nketiah.

86
    Gabriel Jesus zůstává ležet na hrací ploše, absolvoval tvrdý souboj se soupeřem, Jamal Musiala nebyl úspěšný.

Jan Prošek

Branky: 63. Kimmich (Guerreiro)

Karty:   55. Laimer (BAY), 90+2. Kimmich (BAY) – 84. White (ARS), 90+3. G. Jesus (ARS)

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, Dier, de Ligt, Mazráwí (76. Kim Min-čä) – Laimer, Goretzka – Sané (89. Upamecano), Musiala, Guerreiro – Kane.
    Náhradníci: Peretz, Ulreich – Choupo-Moting, Müller, A. Pavlović, Tel, Zaragoza.

Arsenal FC: Raya – White, Magalhães, Saliba, Tomijasu (86. Nketiah) – Jorginho (68. G. Jesus), Ødegaard, Rice – Saka, Havertz, Martinelli (68. Trossard).
    Náhradníci: Hein, Ramsdale – Alnaní, Kiwior, Nelson, Partey, Smith Rowe, Vieira, Zinčenko.
    09.04.2024
    Arsenal - Bayern 2:2

Branky: 12. Saka (White), 76. Trossard (G. Jesus) – 18. Gnabry (Goretzka), 32. Kane (pen.)

Karty:   89. Partey (ARS) – 9. Davies (BAY), 55. Kane (BAY)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:13.