NY Islanders – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Tampa – Toronto 6:4 (kon.) | Dallas – St. Louis 2:1 (1:0 po s.n.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JOHN TAVARES. Asistence: William Nylander a Conor Timmins.
    Marner M., Timmins C., Matthews A., Bertuzzi T., Nylander W., Tavares J.
    Hagel B., Raddysh D., Lilleberg E., Jeannot T., Kučerov N.

59:00
    Začala poslední minuta hry.

58:30
    Brandon Hagel měl před sebou prázdnou branku, ale trefil posledního obránce.

58:04
    Mitchell Marner se pokoušel dostat do dobré střelecké pozice, ale minul kotouč.

57:17
    Hosté hrají bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině i v tomo zápase.
    56:20 Pontus HOLMBERG - 6:3

56:20
    5/5
    Hostující celek se ještě prosazuje a stav zápasu mění na rozdíl tří branek PONTUS HOLMBERG. Asistence: Nicholas Robertson.
    Gregor N., Timmins C., Holmberg P., Giordano M., Robertson N.
    Point B., Hagel B., Raddysh D., Lilleberg E., Kučerov N.
    54:02 TJ BRODIE - 6:2

54:02
    6/5
    Svou první branku v sezoně dává v posledním zápase základní části ránou od modré čáry TJ BRODIE. Asistence: Connor Dewar a David Kämpf.
    Dewar C., Timmins C., Matthews A., Kämpf D., Reaves R., Brodie T.
    Duclair A., Paul N., Dumba M., de Haan C., Stamkos S.

52:42
    Ačkoliv je poměr střel prakticky vyrovnaný, tak jednoznačně vedou domácí.
    51:27 Tanner JEANNOT - 6:1

51:27
    5/5
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, po chybné rozehrávce soupeře stál na konci rychlé kombinace obranou neobsazený TANNER JEANNOT. Asistence: Michael Eyssimont a Mitchell Chaffee.
    Eyssimont M., Chaffee M., Raddysh D., Lilleberg E., Jeannot T.
    Benoit S., Dewar C., Liljegren T., Kämpf D., Reaves R.

50:34
    Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Hokejisté Tampy míří za výhrou v tomto zápase.

49:10
    29:27, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Viděli jsme celkem šest branek.

48:18
    Michael Eyssimont si vypracoval dobrou šanci, ale trefil jen brankáře. Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Paul (Duclair, Dumba), 7. Kučerov (Stamkos, Hagel), 27. Duclair (Paul, Stamkos), 38. Point (Kučerov, D. Raddysh), 38. Hagel (de Haan), 52. Jeannot (Eyssimont, Chaffee) – 14. Reaves (Kämpf, Dewar), 55. Brodie (Dewar, Kämpf), 57. Holmberg (N. Robertson), 60. Tavares (W. Nylander, Timmins)

Tampa Bay Lightning: Tomkins (Vasilevskij) – Lilleberg, D. Raddysh, Perbix, Černák, Dumba, de Haan – Duclair, Point, Kučerov – Hagel, Stamkos, Cirelli – Eyssimont, Chaffee, Paul – Jeannot, Sheary, Watson.
    Toronto Maple Leafs: Mar. Jones (Woll) – Brodie, Ljubuškin, Benoit, Liljegren, Rielly, Giordano, Timmins – Bertuzzi, Matthews, Marner – Knies, Tavares, W. Nylander – N. Robertson, Holmberg, Gregor – Dewar, Kämpf, Reaves.