3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 24.03.2024, 12:30 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Liga dorostu

Dnes je to ode mě všechno, děkuji vám za pozornost a těším se zítra na počtenou. (15:05:00)

Zápas je u konce a šťastnějším mužstvem je Havlíčkův Brod, který se ujímá vedení v sérii 2:1 na zápasy. Chomutov mohl zlomit utkání na konci třetí třetiny, kdy si přesilovými hrami vytvořil místy drtivý tlak, ale nestalo se tak. Zápas dospěl do prodloužení, kde po 46 sekundách rozhodl Denis Kraučuk. Semifinále pokračuje zítra o d13:00 na ledě havlíčkobrodské Kotliny.

60:46
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! A je rozhodnuto, prodloužení netrvalo ani minutu! Nenápadná akce končí gólem, když velké penzum práce odvedl Matyáš Lédl. Ten se dostal do pásma, žabičkou oslovil DENISE KRAUČUKA, který blafákem překonal Daniela Civiše! Asistence: Matyáš Lédl a Miroslav Duben.

60:07
    Havlíčkobrodští vy hráli buly a jako první založili útočnou akci.

60:01

Třetí třetina nám branku nenabídla, takže zápas nám poprvé v sérii nabídne nastavenou dobu. Bude se hrát deset minut, a to náhlou smrtí, kdo dá gól vyhrál.

60:00

59:55
    Denis Kraučuk vystřelil přes obránce a Daniel Civiš proti kotouči nastavil připravenou lapačku.

59:42
    Střela od modré čáry končí za pomoci teče v ochranné síti, Piráti chtějí rozhodnout v normální hrací době.

59:16
    Tlak Chomutova končí postavením mimo hru. Havlíčkobrodští si můžou oddychnout.

58:48
    Samuel Peksa mohl udeřit na konci přesilové hry, když střílel z osy kluziště. Pokus z otočky skončil mezi betony Jakuba Humplíka, který udržel kotouč ve výstroji.

57:37
    Opět v hlavní roli Filip Nastoupil, který v úniku trefil připraveného Humplíka, který drží Bruslaře ve hře!

56:59
    Filip Nastoupil dostal dost prostoru, jenže ani tentokrát neměl dobře seřízená mířidla. Kotouč skončil na zadním mantinelu.

56:45
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Frantl – 2 min., faul kolenem.

56:08
    Josef Chládek se dostal do slibné šance, jenže pokusem bekhendem nedokázal dostat za Jakuba Humplíka, který podržel.

55:27
    Denis Kraučuk zkusil štěstí v zakončení, jenže jeho pokus byl zablokovaný. Následná dorážka se neujala.

55:12
    Piráti tlačili v přesilové hře, ale havlíčkobrodská defenziva přežila početní výhodu soupeře.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 12. Vaněček (Brožek, Suchý), 13. Čapek (Kopecký, Makovec), 61. Kraučuk (Lédl, Duben) – 19. Kharboutli (Kříž), 31. Peksa (Pokorný, Chládek)

BK Havlíčkův Brod: Humplík (Petr) – Konvalina (A), Rasocha, Kopecký, Mečiar, Frantl, Teml (C), Duben – Vaněček, Lédl, Brožek, Čech, Čapek (A), Tecl, Hrodek, Kraučuk, Makovec, Suchý.
    Trenér: Lukáš Bureš

Piráti Chomutov: Civiš (Pešout) – Kříž, M. Beran, Malcovský (C), Procházka, Pokorný (A), Heller – Nastoupil (A), Chládek, Peksa, Váňa, Novák, Havlíček, D. Beran, Čermák, Horák, Kharboutli, Kariakin.
    Trenér: Petr Jíra

Rozhodčí: Michal Maršálek – Jan Rakušan, Jakub Kučera