SHC Maloměřice – Jičín 25:26 (kon.) | Kopřivnice – Plzeň 20:28 (kon.) | Lovosice – Karviná 28:26 (kon.)
Zubří – Královo Pole 31:24 (kon.)
HC ROBE Zubří
31:24 (15:13)
SKKP Handball Brno
Sobota 13.04.2024, 18:00 • Robe Aréna Zubří • Chance Extraliga mužů • O 5. - 8. místo

HC ROBE Zubří – SKKP Handball Brno 31:24 (15:13)
    Nejvíce branek: Kunert 9, Kyryljuk 8, Mičkal 6/5 – Vukićević 9/4, Kocich 2, Tóth 2. Rozhodčí: Pavel Friedel, Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/4. Vyloučení: 5:11. ČK: Tóth, Kolečkář (BNO). (19:57:15)

Je konec. HC ROBE Zubří doma poráží tým SKKP Handball Brno poměrem 31:24. Zubří po prvním poločase vedlo o dvě branky a v tom druhém postupně navyšovalo náskok. Hosty z Brna trápila nepřesnost v koncovce i častá vyloučení. Nejlepším střelcem Zubří byl dnes devítigólový Sebastian Kunert, to na straně Kéniku vstřelil devět gólů Luka Vukićević.

Konec zápasu. (31:24)
    60
    Adam Chovanec se raduje po sehrávce na pivota, domácí šikula procpal balon mezi nohama brankáře. (31:24)

60
    Pavel Dufek likviduje sehrávku hostů na pivota. (30:24)

59
    Hosté poté ztrácí míč, jenže Zubří na druhé straně vyrobilo kroky. (30:24)

59
    Zubří se nepovedla sehrávka na pravou stranu, po ní přichází jenom nepřesná střela. (30:24)

58
    Hosté trefují z levé strany tyčku a poté ztrácí i držení míče. (30:24)

58
    Domácí se provinili útočným faulem necelé tři minuty před koncem zápasu. (30:24)

57
    Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří. (30:24)

57
    Kénik ale po rohovém hodu vyrobil následně jenom nepřesnou střelu. (30:24)

57
    Hosté zůstávají na balonu po teči Zubří. (30:24)

56
    Oba celky selhaly v zakončení. Na míči jsou toho času hosté z Brna, ti ale jdou do zformované obrany. (30:24)
    55
    Sebastian Kunert dostává domácí tým v přesilovce do šestibrankového vedení. (30:24)

55
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jakub Tóth). (29:24)

55

54
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (29:24)
    54
    Adam Stein poprvé v utkání skóruje. Míč dostal do sítě poté, co trefil domácího brankáře, 29:24. (29:24)
    53
    Pavel Bajer dostal balon od ležícího spoluhráče, seběhl si z levé strany k čáře a pak poslal míč z výskoku přesně k tyčce. (29:23)