SHC Maloměřice – Jičín 25:26 (kon.) | Kopřivnice – Plzeň 20:28 (kon.) | Lovosice – Karviná 28:26 (kon.)
Zubří – Královo Pole 31:24 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
28:26 (11:13) Stav série: 1:1
HC Baník Karviná
Sobota 13.04.2024, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • Semifinále

HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 28:26 (11:13)
    Nejvíce branek: Horák 7, Motl 6/4, Chotěborský 5/1 – Patzel 9, Solák 5/1, Růža 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 6/5 – 1/1. Vyloučení: 2:2. (18:54:16)

Lovosice dokázaly na svém hřišti porazit Karvinou 28:26 a srovnaly stav semifinálové série na 1:1. Karviné se povedlo v průběhu druhého poločasu vést o tři branky, náskok ale neudržela a v závěru se domácímu týmu povedlo napřed vyrovnat a posléze postupnými krůčky strhnout vedení na svou stranu.

Konec zápasu. (28:26)

60
    Oddechový čas pro tým HK FCC Město Lovosice. (28:26)

60
    Jenže hned první podmínku hosté nesplnili! Rychlý útok Karviné nevyšel! (28:26)

60
    Karviná má 38 sekund na gól, ubránění útoku soupeře a další gól. (28:26)

60
    Oddechový čas pro tým HCB Karviná. (28:26)
    60
    Domácím se povedlo na začátku poslední minuty dostat do vedení o dvě branky! Z náskoku do brankoviště se prosadil Motl! (28:26)

59
    Dost možná klíčový zákrok Günla proti náskoku soupeře a střele k pravé tyči! Günl rukou reflexivně trefil míč a Lovosice mohou jít do útoku. (27:26)
    58
    Jiří Motl ji proměňuje a posílá Lovosice do těsného vedení! (27:26)

58
    Faul na zakončujícího Motla na středu brankovišti při náskoku. Sedmička. (26:26)

58
    Günl zasáhl proti střele Karviné a dává Lovosicím šanci k zisku vedení! (26:26)
    57
    Pokorný dokázal kontrovat na druhé straně hřiště! Stav 26:26. Dramatická koncovka se blíží. (26:26)
    56
    Opět to na sebe vzal Patzel, který už je na devíti gólech! (25:26)
    56
    Znovu je vyrovnáno. Pokorný tentokrát předvedl úspěšný průnik po pravé straně. (25:25)
    55
    Už při signalizované pasivitě se odhodlal k náběhu Patzel, který pronikl po levé straně až k brankovišti a vrací Karvinou do těsného vedení. (24:25)
    54
    Na druhé straně mohl Motl střílet sedmičku po faulu na spoluhráče a opět se nemýlí. (24:24)
    53
    Hosté dostali možnost zahrávat sedmimetrový hod, který se k levé tyči povedlo proměnit Solákovi. (23:24)
    53
    Podstřelem přes protihráče se prosadil z hranice devítky Pavel Horák a je vyrovnáno! (23:23)