Pardubice – Třinec 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Stav série: 0:1
HC Oceláři Třinec
Úterý 16.04.2024, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • Finále

To už je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a budu se těšit u dalších přenosů. (20:36:11)

Celkový počet střel na bránu: 28:20

Nejlepšími hráči byli vyhlášení za domácí Martin Kaut a za hosty Daniel Kurovský.

První finálový duel si pro sebe berou třinečtí Oceláři, kteří udrželi od poloviny zápasu svůj dvoubrankový náskok až do samého konce. Ve třetí třetině už ani do jednoho týmu branka nepadla a navíc závěr utkání měli Oceláři značně usnadnění, protože v posledních minutách neměli z důvodu dvou trestů prostor jakkoliv se usadit v pásmu a šanci srovnat.

59:54
    Dynamo to zkoušelo ve vlastním oslabení riskantně bez brankáře, ale zmohli se jen na nahození za bránu. Tam to celé dnes skončí.

57:18
    Další velká komplikace pro Dynamo, Voženílek ujel z trestné a dle názoru ho fauloval před střelou Hyka, kterého vykazují na trestnou lavici!

57:18
    Tomáš Hyka – 2 min., sekání.

56:25
    Kaut napálil puk jen do betonu.

55:43
    Za chvíli vyprší dlouhý Zohornův trest a Dynamo bude mít početní výhodu.