To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
0:3
2:6
6:71
3:6
Radek Štěpánek potvrdil svou dobrou formu z poslední doby a ruského soupeře Dmitrije Tursunova poráží ve třech setech za 119 minut. Český tenista naprosto ovládl první set a zvítězil 6:2, v tom druhém zvládl dokonale tie-break a soupeři povolil jediný bod. Ve třetím setu sebral soupeří podání za stavu 4:3 a duel nakonec dopodával do vítězného konce i přes dva brejkboly. Ve 2. kole narazí na nasazenou jedenáctku turnaje Davida Goffina. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
3:0
6:2
6:3
6:2
Jen doplním, že Veselý se v Melbourne představí ještě ve čtyřhře. S Yen-Hsun Luem je čeká zápas proti domácímu páru Polmans – Whittington.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
1:2
6:3
6:77
1:6
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji krásný vstup do úterního dne.
2:0
6:2
6:0
Tak tohle byla opravdu rychlovka. Česká tenistka Karolína Plíšková postupuje po hodině hry naprosto snadno do druhého kola, své španělské soupeřce povolila v celém zápase jen dva gemy. Světová pětka dominovala ve všech činnostech a bylo vidět, že je herně naprosto někde jinde. Sorribesové-Tormové se určitě nedá upřít bojovnost, jenže s rozjetou Plíškovou opravdu nemohla nic dělat. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
2:0
7:5
6:2
Dominika Cibulková vstupovala do zápasu proti Denise Allertové v roli favoritky a v Hisense Areně chtěla napravit vypadnutí z prvního kola loňského ročníku Australian Open, což se ji podařilo. Nicméně, v prvním setu to byla obrovská bitva. Denisa Allertová získala ztracené podání zpět ve chvíli, kdy její soupeřka podávala na zisk první sady, kterého se nakonec dočkala poté, co rodačka z Prahy za stavu 6:5 ztratila podání znovu a šanci získat ho zpět už neměla. Ve druhém setu naopak ztratila servis jako první Dominika Cibulková, 6. hráčka světa si ho ale vzala zpět a po dalších dvou brejcích postoupila po setech 7:5 a 6:2 do druhého kola, v němž vyzve Su-Wei Hsieh. Denisa Allertová skvělé loňské třetí kolo obhájit nedokáže.
2:0
6:3
6:2
Poslední dnešní zápas české zástupkyně je u konce. Barbora Strýcová potvrdila úlohu favoritky proti mladé Rusce Kuličkovové a v celém zápase ji povolila jen pět gemů. Čelila také pouze dvěma brejkbolům, které s přehledem odvrátila přímými body ze servisu. Kuličkovová nehrála špatně a některé její údery měly světové parametry, na druhou stranu vyrobila hned 35 nevynucených chyb a Strýcová naopak devět. S takovou bilancí může proti takto zkušené hráčce těžko pomýšlet na úspěch. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.