2:1
6:2
1:6
10:7
Evropa se dostává do vedení 2:1, když v zápase zcela rozdílných setů v tom prvním dominoval jasně Tsitsipas, ve druhém se role naprosto otočily a závěrečný tie-break byl plný zvratů. Fritzovi odešlo podání, pak ale otočil z 2:5 na 6:5, ovšem závěr nezvládl a po jeho dvojchybě si Tsitsipas nenechal šanci vzít.
Dnešní program zakončí závěrečná čtyřhra, ode mě je to vše, ale naše přenosy ještě nekončí a k sledování debla za účasti Rogera Federera Vás srdečně zveme
6:3
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný den.
Challenger Sibiu (Antuka)
2:0
6:2
6:2
63 minut trvalo čtvrtfinále challengeru v rumunském Sibiu a pro Václava Šafránka tento turnaj končí. Uhrál čtyři gamy. Přitom zápas odstartoval čistým gamem na příjmu. To byl ovšem jeho první a zároveň poslední zapsaný brejk v tomto střetnutí.

Šafránkovi pokaždé nevyšel závěr každého setu. V obou případech prohrál od stavu 2:2 čtyři gamy za sebou. Zejména ke konci byla jeho hra plná nevynucených chyb. Do semifinále tak postupuje Jelle Sels (318.) a zítra si zahraje s lepším z dvojice O´Connell – Kopřiva.
2:0
7:5
6:3
S konstatováním, že Vít Kopřiva si na premiérové semifinále challengeru musí ještě počkat, se s vámi loučím. Přeji hezký zbytek pátečního dne.
Challenger Kao-siung (Tvrdý povrch)
0:2
6:75
1:6
John Millman potvrdil roli favorita, když porazil po setech 7:6 a 6:1 pátého nasazeného Jiřího Veselého a postoupil na challengeru v Kao-siungu do semifinále.

První sada byla velmi vyrovnaná. Po většinu času v ní měl překvapivě navrch český tenista, jenž dokonce získal na svou stranu brejk, bohužel o něj ale za stavu 4:3 přišel. Set nakonec dospěl až do zkrácené hry, v níž byl úspěšnější Millman, Australan využil výhody jednoho minibrejku.

Druhé dějství už bylo o poznání jednoznačnější. Rodák z Příbrami začal kupit velké množství chyb, zatímco soupeř hrál ve velké pohodě. Zatímco první set trval téměř hodinu, tak ten druhý neměl ani z poloviny takovou délku. Turnajová trojka ho ovládla v poměru 6:1 a mohla se tak začít radovat z postupu do semifinále. V tom se Millman utká s Kanaďanem Diezem.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.