Odveta na Tehelnom poli sa uskutoční už v utorok 10. augusta o 20.30 h.
Televize Nova dnes vyrukovala na své diváky s celou řadou novinek. Tou hlavní je, že od 13. srpna spouští dva zbrusu nové sportovní kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Na nich bude vysílat především obrovskou porci fotbalů. Na tyto kanály míří nejprestižnější klubová soutěž světa Liga mistrů. Dále získala práva na německou Bundesligu, španělskou La Ligu, italskou Serii A a také se zde bude vysílat nejstarší klubová soutěž světa anglický FA Cup.

Na nové sportovní stanice se mohou diváci těšit v nabídce O2 TV, T-Mobile Czech Republic, Slovak Telekom a DIGI Slovakia. Výčet není konečný a s dalšími poskytovateli se jedná.
Ak Žilina prekážku z Kazachstanu preskočí, v play-off si o skupinu zahrá proti neúspešnému z dvojice 3. predkola Európskej ligy UEFA FK Jablonec – Celtic Glasgow.
Z této kategorie je to pro dnešek všechno. My se však plynule přesunujeme na ty další.
Také program kanoistek v tuto chvíli končí. My se přesouváme na čtvrtfinálové závody kajakářek na 500 metrů.
Také kajakářky závodící na 500 metrů mají pro dnešek odpracováno. Jedny jsou šťastnější, jedny zase méně, ale takový už bývá sport. Čekají nás ještě dva závody mužských dvojic.
Z Tokia je to z rychlostní kanoistiky pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost. Na počtenou!
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost.
Vítěz: B. Maher (GBR)
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
Vítěz: A. Miroslawová (POL)
Vítěz: J. Garnbretová (SLO)
Kvalifikaci v boulderingu si naprosto podmanila Janja Garnbretová, přitom pošetřila dostatek sil. Slovinská lezkyně si totiž se všemi bouldery poradila na první pokus, což zní neuvěřitelně, ale je to tak. Při lezení navíc vypadala, že si to užívá a po každém zdolání věnovala úsměv svému trenérskému týmu. Spolu se Slovinkou se velmi dobře dařilo Američance Brooke Raboutouové a Britce Shauně Coxseyové. Obě zdolaly tři bouldery a přidaly jednu zónu, Raboutouová skončila druhá jen díky menšímu počtu pokusů.

Kvalifikace má na programu ještě lezení na obtížnost. Začátek je plánovaný na 14:10 a my vám z něj také přineseme podrobný online přenos, k jehož sledování jste srdečně zváni.
Vítěz: So Čä-hjun (KOR)
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Z dnešního programu dráhové cyklistiky je to vše, díky za pozornost.
Vítěz: P. Nagy (HUN)
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších olympijských přenosů se budu těšit na počtenou.
Vítěz: L. Talachadze (GEO)
Konečné pořadí (započítané výsledky skupiny A)
Čína - Německo 3:0
Čína je ve finále! Světová jednička Čchen Meng totiž zvládla i čtvrtý set nad Petrissou Soljaovou, která se statečně držela, ale nakonec v rozhodujícím dějství prohrála 11:13. O zlato se Číňanky utkají s Japonkami.
Čína - Jižní Korea 3:0
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit na počtenou.
Japonsko - Německo 2:3
Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji další příjemně strávené chvilky s olympijským programem. Na počtenou!

12. Mexiko 173,1857
To je pro dnešek všechno. zápasnický program tím zdaleka ale zdaleka nekončí. Na webu máme řadu dalších onlajnů, nejen z tohoto sportu, které se určitě vyplatí sledovat.

(0:0, 2:0, 2:1, 1:0)
Ode mne je pro dnešek vše, přeji dobré ráno či dobrou noc, dle preferencí, a někdy příště na počtenou!
2:1
(0:1, 1:0, 1:0, 0:0)
Argentina to dokázala, v možná až nečekaně vypjatém semifinále vyhrála 2:1, přestože už v úvodních minutách prohrávala 0:1. Stav otočila a uhájila si ho až do posledních chvil. Ve finále se tak utká s Nizozemskem, které porazilo Velkou Británii 5:1 Indii čeká souboj o bronzovou medaili právě s Británií 06.08. ve 03:30 našeho času. Finále je na programu tentýž den ve 12 hodin.
8:11
(3:3, 3:3, 0:1, 2:4)
Zápas je za námi. Po vyrovnaných třech čtvrtinách se zápas lámal až v té poslední. Španělé dokázali zaznamenat dokonce čtyři branky, zatímco Američané se zmohli jen na dvě. Konec konců, Španělé byli jasným favoritem před začátkem utkání a tuto roli vlastně i v zápase plnili. Byli rychlejší, kvalitněji zakončovali... V americké brance čaroval gólman Wolf, který pochytal několik jasných gólových možností. Španělé tak postupují do semifinále, kde je doplní jeden z dvojice Itálie/Srbsko.
10:4
(1:0, 2:1, 3:1, 4:2)
V semifinále se Řecko utkání s vítězem duelu Maďarsko – Chorvatsko.
6:10
(2:5, 1:4, 1:0, 2:1)
Vodní pólisté Srbska především díky skvělému prvnímu poločasu porážejí v souboji úřadujících olympijských vítězů a mistrů světa Itálii 10:6. V posledních dvou čtvrtinách se Srbové soustředili na bránění náskoku a Italům ho dovolili jen lehce stáhnout.
Srbsko se v semifinále utká se Španělskem, poražené čeká skupina o páté místo.

Nejlepší střelci:
Presciutti 2 – Filipović 3, Mandić 2, Rašović 2, Prlainović 2.

Statistiky zápasu:
Držení míče 61% – 39%, střely na bránu 21:21, vyloučení 11:18, využití 5:3, penalty 0/0 – 0/1.
15:11
(2:3, 5:2, 4:3, 4:3)
Zápas je za námi. Jednalo se o herně velmi vyrovnané střetnutí, avšak rozdíl byl především v gólmanech, když Viktor Nagy svůj tým mnohokrát podržel, což bylo pro konečné skóre klíčové. Nejlepším střelcem zápasu byl Krisztian Manhercz, jenž si připsal hned necelou polovinu, tedy sedm branek Maďarska. V semifinále se Maďaři utkají s Řeckem, které dnes vyřadilo výsledkem 10:4 Černou Horu.