Olomouc – Karabach 3:1 (kon.) | Žižkov – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Zlín – Líšeň 0:1 (kon.)
Drava Ptuj – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Brozany – Varnsdorf 0:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 1:1 (kon.)
Slovácko – Uničov 1:2 (kon.) | Sparta – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Vítkovice – Frýdek-Místek 6:2 (kon.)
Opava – Tychy 1:2 (kon.) | Chrudim – Velvary 3:1 (kon.) | Vltavín – Příbram 0:4 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Živanice – Vlašim 0:6 (kon.) | Teplice – Zabrze 0:2 (kon.)
Samara – Bohemians 1905 4:3 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 25.01.2020, 11:00 • Turnov • Přípravný zápas

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (12:44:51)

Je tu konec! Na to, jak druhý poločas byl nezáživný, tak posledních deset minut bylo infarktových. V 83. minutě skórovali domácí, načež v posledních vteřinách zápasů srovnali hosté. Nutno říct, že remíza tomuto zápasu naprosto sluší.

90+1
    90. Šplíchal - 1:1

90
    Pardubice právě vstřelily branku!
    No a z ničeho nic je srovnáno! Po centru z levé strany se prosazuje střelou z první MARTIN ŠPLÍCHAL.

89
    Autové vhazování pro Pardubice. Ty mají něco málo přes minutu na to, aby srovnaly.

87
    Liberec drží míč na svých kopačkách a čeká na závěrečný hvizd rozhodčího.
    83. RONDIČ - 1:0

83
    Liberec právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že je rozhodnuto! IMAN RONDIČ si našel na malém vápně přihrávku od svého spoluhráče a poslal míč do prázdné brány.

80
    Po chybě v obraně Pardubic zakončoval z dobré pozice Beran, jenomže přestřelil.

78
    Boháč kryje slabší střelu, která mířila do středu jeho svatyně.

77
    Rohový kop si vyzkouší i na druhé straně hráč libereckého týmu.

75
    S tím si domácí obrana poradila bez větších problémů, pokračovat se bude od Knoblocha.

74
    Pardubice mají k dispozice rohový kop z pravé strany hrací plochy.

72
    Obránce v bílém dresu raději odklidil ve skluzu míč do zámezí.

70
    Liberecký fotbalista vyzkoušel své štěstí střelou zpoza vápna, která asi o půl metru minula levou tyč.

67
    Přihrávka libereckého hráče byla zastavena vracejícím se obráncem Pardubic.

64
    Tohle vypadalo o poznání slibněji. Liberečtí vystihli špatnou přihrávku soupeře a jeden z útočníků byl ve skvělé střelecké pozici, jenže trefil pouze brankáře soupeře.