Mladá Boleslav – Plzeň | 3:1 (kon.) |
Columbus – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | Carolina – New Jersey | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Montreal | 4:1 (kon.) |
Winnipeg – San Jose | 2:3 (kon.) | | | Boston – Detroit | 4:1 (kon.) | | | St. Louis – Nashville | 3:4 (kon.) |
Tampa – Philadelphia | 5:3 (kon.) | | | Florida – Edmonton | 1:4 (kon.) | | | Minnesota – San Jose | 0:2 (kon.) |
Novosibirsk – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Barys – Soči | 3:2 (kon.) | | | Ufa – Petrohrad | 4:5 (po pr.) |
Čeljabinsk – Kunlun | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) | | | Jokerit – Magnitogorsk | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kazaň – Spartak Moskva | 4:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Vladivostok | 6:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Chabarovsk | 2:5 (kon.) |
Minsk – Jekatěrinburg | 4:6 (kon.) | | | Riga – Dynamo Moskva | 6:7 (po pr.) |
Děčín – Mostečtí Lvi | 7:5 (kon.) | | | SHK Hodonín – Opava | 3:2 (kon.) | | | Řisuty – Jablonec n/N | 8:3 (kon.) |
Kolín – Příbram | 1:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Kopřivnice | 4:1 (kon.) | | | Písek – Klatovy | 1:8 (kon.) |
Bílina – Dvůr Králové n. L. | 4:8 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Šumperk | 0:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 3:2 (kon.) |
Tábor – Kobra | 4:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Nová Paka | 5:1 (kon.) |
Pelhřimov – Milevsko | 3:1 (kon.) |
Studénka Sledge – Zlín sledge | 5:2 (kon.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 4:2 (kon.) |
HC Vizi – Tomahawk | 13:1 (kon.) | | | Vačice – Marsy Klatovy | 1:5 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC 2009 Nýrsko | 5:2 (kon.) |
konec
TJ Apollo Kaznějov
6:5
(1:1, 0:2, 5:2)
HC Baník Sokolov
56:28
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Josef Hadáček – 2 min., hrubost).
|
|
56:28
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Michal Markov – 2 min., krosček).
|
|
51:37
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Jakub Veverka – 2 min., držení).
|
|
45:26
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (David Baďouček – 2 min., hákování).
|
|
20:29
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Lukáš Tyll – 2 min., podrážení).
|
|
6:32
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (Lukáš Tyll – 2 min., podrážení).
|
|
4:21
|
Vyloučení v týmu Apollo Kaznějov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Karel Valečka.
|
Branky a nahrávky:
20. Samek (Růžička), 43. Valečka (Štrunc), 53. Štrunc (Hajšman, Tyll), 54. Samek (Valečka, Dobrý), 57. Valečka (Dobrý), 60. Markov (Štrunc) – 5. Hadáček (Petrov, Veverka), 38. Hadáček (Prachař), 40. Hadáček (Říha), 45. Prachař (Hudák), 50. Říha (Hudák)
Rozhodčí: Tomáš Hacaperka — David Jelínek, Ondřej Malý
Diváci: 34
Neproměněná penalta:
TJ Apollo Kaznějov:
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Hacaperka — David Jelínek, Ondřej Malý
Diváci: 34