Vítkovice – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.) | Kladno – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 4:5 (0:3 po s.n.)
konec
HC Lední Medvědi Pelhřimov
7:4 (1:2, 2:1, 4:1)
HC Slavoj Český Krumlov
Pátek 21.02.2020, 19:00Krajská liga: Jihočeský kraj • 20. kolo
Partner:
     
    Pelhřimov poráží ve vyhroceném utkání Český Krumlov 7:4 a doma v základní části neztratili Poutníci ani bod. V pátek na play-off napočtenou. (21:20:37)
     
    Konec zápasu.
     
    59:25
    Co jste hasiči...je rozhodnuto.
     
    59:00
    Poslední minuta zápasu.
     
    58:32
    Domácí v plném počtu.
     
    57:29
    Hosté v plném počtu.
     
    57:24
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    MIROSLAV KOPIC v samostatném úniku trefuje nad lapačku Spáčila. Asistence Dominik Kasalý.
     
    56:32
    Dvě minuty pro Martina Hadravu za podražení.
     
    56:25
    Hosté vyhazují.
     
    56:08
    Zámek...
     
    55:54
    Hosté vyhazují.
     
    55:38
    Domácí v plném počtu.
     
    55:24
    Dvě minuty pro Davida Svobodu za nedovolené bránění.
     
    55:17
    Puk za modrou.
     
    55:06
    Zámek...
     
    54:58
    Jíra našel puk v lapačce a přerušuje hru.
     
    54:17
    A opět puk míří k Spáčilovi.
     
    54:02
    Domácí vyhazují.

    Pavel Blažek

    Branky a nahrávky: 8. Kasalý D. (Vysloužil), 39. Hadrava Martin (Vylíčil, Marek Hadrava), 39. Vysloužil (Martin Hadrava, Marek Hadrava), 44. Šulák (Vrátný D.), 46. Vylíčil (Martin Hadrava, Marek Hadrava), 48. Marek Hadrava (Martin Hadrava, Kasalý F.), 58. Kopic (Kasalý D.) – 3. Krcho (Kadlec), 17. Krcho (Kadlec, Čížek), 27. Kadlec (Čížek, Krcho), 44. Kadlec (Gallistl, Krcho)


    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Jíra (Kaiseršot) – Hráček, Bříza F., Kasalý D., Martínek, Zadražil, Vrátný D., Vrátný J., Hadrava Marek, Kasalý F., Votápek, Kopic, Vysloužil, Siřiště, Svoboda B., Šulák, Hadrava Martin, Vylíčil
    HC Slavoj Český Krumlov: Spáčil (Pícha) – Vávra, Machálek, Břečka, Čížek, Řepa, Gallistl, Svoboda, Kadlec, Ungr, Vodička, Michalec, Klíma, Krcho, Vondřich, Hakl, Berný

    Rozhodčí: Martin Matoušek, Jakub Horáček — Jan Kubeš, Michal Dančišin