Bologna – Udinese 1:1 (kon.) | Spal – Juventus 1:2 (kon.) | Fiorentina – AC Milán 1:1 (kon.)
Bologna FC
1:1 (0:1)
Udinese Calcio
Sobota 22.02.2020, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna) • Italská Serie A • 25. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (17:00:41)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:12.

Je dobojováno. Domácím se nakonec povedlo ve druhé minutě nastavení vyrovnat a rozhodli o tom, že se na jejich hřišti dnes body dělily. Nesledovali jsme příliš pohledné utkání, které poznamenala série nepřesností, časté zdržování hry.

90+6

90+5
    Tak ještě hra pokrčauje dále, stále jsou hráči Bologny u míče a ještě to zkoušejí před hostující brankou.

90+4
    Ještě jedna akce domácích a poté už sudí zřejmě zápas ukončí.
    90+2. Rodrigo PALACIO - 1:1

90+2
    Bologna právě vstřelila branku!
    Domácím se to povedlo a ve druhé minutě nastavení srovnávají na 1:1. RODRIGO PALACIO se dostal až těsně před branku, odkud poslal míč za záda Mussa. Ještě proběhla rychlá kontrola sudího s VAR a gól platí. Asistence: Takehiro Tomijasu.

90
    Nastavovat se budou stejně jako v prvním poločase, ještě tři minuty navíc.

90
    Poslední minuta hry v řádné hrací době. Kolik minut bude nastaveno, se dozvíme za malý okamžik.

88
    Barrow vyslal střelu na hostující bránu, ale hosté srazili míč za zadní čáru. Bologna tak zahraje další rohový kop.

88
    M'Baye se prodral do zakončení a před velkým vápnem svou střelu poslal mimo tři tyče.

86
    Rohový kop zahrávali domácí hráči, ale míč se dostal k Okakovi, jenž ho okamžitě posouvá na druhou stranu.

85
    Hraje se na polovině hřiště, ani jeden tým se nemůže dostat na polovinu soupeře.

84
    Žlutou kartu dostává Stefano Okaka (Udinese Calcio).

83
    Juwara vyslal uvnitř pokutového území dobrou střelu, ale jen o kousek minul pravou tyč domácí branky.

82
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Musa Juwara.

81
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Mato Jajalo.

81
    Další rohový kop zahráli hosté a po něm šla střela přímo k brankáři Da Costovi, který dostal míč pod kontrolu.