Jihlava – Třinec 2:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (2:0)
FK Třinec
Pátek 06.03.2020, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 17. kolo

Konec zápasu. Stav 2:0 se v průběhu druhého poločasu nezměnil, ale Jihlavě určitě stačí. Po gólech Rezka a Arroya z prvního poločasu Vysočina slaví vítězství za tři body.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (19:51:43)

90
    Rohový kop se bude opakovat.

90
    Ke konci zápasu si ještě Třinec vyzkouší možnost rohového kopu.

90
    Nepřesná rozehrávka Jihlavy, balón skončil za postranní čarou.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Martin Šimko.

89
    Třinec se dostává dopředu po levé straně.

88
    Jihlava rozehrává až od své vlastní branky.

85
    Tvrdou ránu vypálil zpoza vápnu Valenta, Vejmola ale balón vyrazil na rohový kop!

85
    Jihlava má možnost přímého kopu z levé strany.

84
    Žlutou kartu dostává Tomáš Omasta (FK Fotbal Třinec).

84
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Luis Arroyo, přichází Matěj Koubek.

82
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází David Machalík, přichází Jiří Valenta.

80
    Centrovaný míč z rohu nikoho z hráčů Vysočiny nenašel a Třinec odkopává balón do bezpečí.

80
    Další roh pro Jihlavu.

79
    Arroyo sice dosáhl na centr, ale jeho hlavička nebyla přesná. Míče se ujímá celek Třince.

78
    Weber vypálil zpoza vápna na Vejmolu, ten s jeho pokusem ale neměl žádný problém.

77
    Dnešní utkání sleduje 973 diváků.

77
    Po dalším faulu rozhodčí nařizuje přímý kop z minimálně 25 metrů od branky Třince.